ЕРАМ запрошує молодих спеціалістів на Junior’s Online Conference 2021

Дата
Мiсце проведення
Online

24 вересня, у п’ятницю, 16 спеціалістів з ключових ІТ-професій розповідатимуть, що мають знати й уміти Junior-и, щоб потрапити на проєкт! Участь у онлайн-події безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

ЕРАМ – найбільшая ІТ-спільнота, яка представлена на ринку понад 15 років. З компанією співпрацюють 11 000+ талантів по всій країні. Понад 10 років ЕРАМ інвестує в українську освіту та є одним з найбільших ІТ-роботодавців для молодих професіоналів. У 2021 році компанія допомогла розпочати кар’єру в ІТ більше ніж 1100 Junior-спеціалістам.

Junior’s Online Conference 2021 – можливість для майбутніх Junior-ів дізнатись більше про старт кар’єри. Подія відбудеться 24 вересня і триватиме з 10:00 до 19:00 . Щоб отримати посилання на трансляцію, необхідно зареєструватися за посиланням
Протягом дня спікери розповідатимуть як змінити професію, яку мову програмування обрати, що вивчати, де практикуватися та отримати першу роботу.

Телеграм-чат Конференції

В ньому – багато цікавого та корисного для Junior-ів!

Реєстрація

Реєструйтесь вже зараз, кількість місць обмежена.

Дізнатись про актуальні набори в EPAM University можна на офіційному сайті, на Facebook-сторінці та у Telegram-каналі.


Про EPAM Systems

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 30 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті https://careers.epam.ua/  та сторінці на Facebook.