EPAM запускає DIAL – уніфіковану генеративну платформу оркестрування ШІ

Платформа DIAL дозволяє підприємствам прискорити експерименти та інновації в публічних і пропрієтарних програмах LLM, додатках зі штучним інтелектом і спеціальних додатках

НЬЮТАУН, Пенсільванія, США, 1 серпня 2023 р– EPAM Systems, Inc.(NYSE: EPAM), провідна компанія, що надає послуги з цифрової трансформації та розробки продуктів, сьогодні оголосила про запуск своєї платформи AI-powered DIAL Orchestration Platform («Платформа оркестрування ШІ DIAL») (детермінований інтегратор додатків і програм LLM) на базі штучного інтелекту, яка поєднує потужність Великої мовної моделі (LLM) із детермінованим кодом — що забезпечить безпечний, масштабований та налаштовуваний інструмент ШІ для оптимізації та вдосконалення бізнес-рішень на основі ШІ. 

Програма DIAL, розроблена підрозділом Reliable AI Lab (RAIL) компанії EPAM, допомагає підприємствам пришвидшити експерименти та інновації в широкому спектрі LLM, додатків на основі штучного інтелекту та користувальницьких додатків, а також забезпечує практичний підхід до розробки бізнес-рішень із надійними можливостями штучного інтелекту. 

Платформа DIAL пропонує уніфікований користувальницький інтерфейс, що дозволяє компаніям використовувати широкий спектр загальнодоступних і запатентованих LLM, додатків, API, сховищ даних і бізнес-додатків. Ця інтеграція сприяє розробці нових активів підприємства, які без проблем співіснують з наявними робочими процесами організації.

Крім того, додатки та надбудовані компоненти можна реалізувати за допомогою різноманітних підходів, у т. ч. LangChain, LLamaIndex, семантичне ядро або спеціальний код — усе в інтегрованій, безпечній і масштабованій структурі. Платформа DIAL об’єднує багатохмарні бібліотеки активів, включаючи компоненти, маршрутизацію, програмне забезпечення для обмеження швидкості, інструменти моніторингу, рішення для балансування навантаження та сценарії розгортання. Цей розширений, підібраний набір інструментів можна використовувати для широкого спектру ситуацій у бізнесі та сценаріїв інтеграції, він також пропонує підходи для значної оптимізації використання зовнішніх LLM.

«Починаючи з 2021 року ми почали експериментувати з тисячами варіантів використання штучного інтелекту, що допомогло EPAM і нашим клієнтам визначати та застосовувати сценарії генеративного штучного інтелекту для реалізації ініціатив з трансформації бізнесу», — зазначила Елайна Шектер, директор з маркетингу та стратегії EPAM. «Завдяки цим зусиллям ми навчилися розробляти та конструювати платформи, які прискорюють економічно ефективні розробку, тестування надійності та роботу бізнес-додатків із вбудованим штучним інтелектом».

«Робота RAIL, як частини ширших науково-дослідних ініціатив EPAM, зосереджена на створенні прискорювачів і компонентів, які охоплюють повний спектр передових технологій, у т.ч. на базі генеративного штучного інтелекту. Вони створені для прискорення впровадження рішень щодо масштабування підприємства, що реалізує наше прагнення до інновацій і наше бачення трансформаційного майбутнього, що базується на передових технологіях», – додав Ілля Горелік, керівник лабораторії RAIL EPAM.

Оскільки EPAM уже давно є прихильником відкритого вихідного коду, частини DIAL будуть випущені зі схемою ліцензування Apache 2.0, яка становитиме частину запуску платформи. Ця ініціатива заохочує відповідальне використання, інноваційну діяльність у спільноті та запровадження відповідальних корпоративних стандартів ШІ в цій галузі.

Щоб дізнатися більше про платформу оркестрування на основі штучного інтелекту DIAL, відвідайте веб-сайт https://epam-rail.com. 

Щоб дізнатися більше про передові рішення EPAM зі штучним інтелектом і можливості надання консультацій, відвідайте www.epam.com/services/artificial-intelligence

ПРО компанію EPAM SYSTEMS 

Починаючи з 1993 року, EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) використовує свій передовий досвід у галузі розробки програмного забезпечення, щоб стати провідним глобальним постачальником послуг цифрової трансформації – виступаючи лідером у галузі розробки цифрових і фізичних продуктів, а також послуг з розробки цифрових платформ. Завдяки своїй інноваційній стратегії, інтегрованим консультаційним, консалтинговим і проектним можливостям, а також унікальній «інженерній ДНК», гібридні команди EPAM, які працюють по всьому світу, допомагають зробити майбутнє реальним для клієнтів і спільнот у всьому світі, створюючи кращі корпоративні, освітні та медичні платформи, які об’єднують людей, оптимізуючи досвід і покращуючи життя людей. У 2021 році EPAM було включено до S&P 500 і внесено до списку компаній Forbes Global 2000.

Глобальні міждисциплінарні команди EPAM, які журнал Newsweek визначив як найулюбленіші робочі місця у 2021, 2022 та 2023 роках,  обслуговують клієнтів у понад 50 країнах на шести континентах. Будучи визнаним лідером, компанія EPAM входить до 15 найкращих компаній у сфері інформаційних технологій у рейтингу Fortune 1000 і чотири рази вона отримала перше місце як найкраща компанія з інформаційних технологій у списку Fortune «100 найбільш швидкозростаючих компаній». EPAM також входить до списку 25 найбільших світових агентських компаній за версією Ad Age протягом трьох років поспіль, а Consulting Magazine відвів EPAM Continuum перше місце у рейтингу «20 найбільш швидкозростаючих компаній».

Дізнайтеся більше на www.epam.com та стежте за нами на Twitter і LinkedIn

Прогнозні заяви

Цей прес-реліз містить оцінки та заяви, які можуть містити прогнози, зроблені відповідно до положень про безпечну гавань Закону про реформу судочинства щодо приватних цінних паперів 1995 року, точність яких безумовно залежить від ризиків, невизначеності та припущень щодо майбутніх подій, що може виявитися неточним. Наші оцінки та прогнози в основному базуються на наших поточних очікуваннях і оцінках майбутніх подій і тенденцій, які впливають або можуть вплинути на наш бізнес і операції. Ці заяви можуть містити такі слова, як «може», «буде», «повинен», «вважати», «очікувати», «передбачати», «мати намір», «планувати», «оцінювати» або подібні вирази. Ці майбутні події та тенденції можуть стосуватися, серед іншого, подій, пов’язаних з війною в Україні та ескалацією війни в прилеглому регіоні, політичними та громадянськими заворушеннями або військовими діями в регіонах, де ми ведемо бізнес і працюємо, складними умовами на глобальних ринках капіталу, валютних ринках та в економіці в цілому, а також впливом, який ці події можуть мати на наші доходи, діяльність, доступ до капіталу та прибутковість. До інших чинників, які можуть спричинити суттєві відмінності фактичних результатів від заявлених або прогнозованих результатів, належать загальні економічні умови, фактори ризику, обговорені в останньому річному звіті Компанії за формою 10-K, і фактори, обговорені в квартальних звітах Компанії за формою 10-Q, зокрема у розділах під заголовками «Обговорення та аналіз фінансового стану і результатів операцій керівництвом компанії» і «Фактори ризику», а також  інші документи, подані до Комісії з цінних паперів і бірж. Хоча ми вважаємо, що ці оцінки та прогнозні заяви ґрунтуються на обґрунтованих припущеннях, однак щодо них існують певні ризики і невизначеність і їх зроблено на основі інформації, яка доступна нам на цей момент. EPAM не бере на себе жодних зобов’язань оновлювати чи переглядати будь-які прогнозні заяви внаслідок появи нової інформації, майбутніх подій чи іншим чином, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством про цінні папери.