Експерти з Tesla та Spotify на Agile конференції від Intellias

Дата
Мiсце проведення
Online

Українська ІТ компанія Intellias збирає світових експертів з Agile для обговорення технік й інструментів, що допомагають бізнесу у кризові часи

1-3 червня українська ІТ компанія Intellias проведе триденну конференцію, присвячену Agile методикам у складні часи. Intellias Agile Days об’єднає понад 1000 онлайн слухачів зі всього світу. Конференція буде корисна розробникам і тестувальникам, Scrum майстрам, продуктовим і проєктним менеджерам, бізнес-аналітикам, CEO ІТ компаній і Agile тренерам. Запрошені експерти і слухачі матимуть можливість поспілкуватися та обмінятися ідеями. Участь у події безкоштовна.

Зареєструватися на конференцію

Тема конференції – “Мистецтво збереження бізнесу під час кризи”. Відомі спікери з США, Болгарії, Іспанії, Німеччини, Швеції та інших країн розповідатимуть не лише про повсякденні кейси, але й поділяться знаннями про аджайл в кризових ситуаціях.

«Agile – це здоровий шлях пошуку рішення, такий собі trial and error. Завдяки гнучким процесам розробки, інженери не просто пишуть код, а ведуть певним чином дослідження, винаходячи продукт, який максимально відповідає потребам клієнта. Такі ж самі гнучкі процеси можуть допомогти бізнесу пристосуватись до нових умов під час кризи», – коментує Роман Павлюк, віцепрезидент з Digital Strategy в Intellias.

Серед запрошених експертів – Джо Джастіс, який розкаже про свій досвід застосування Agile в Tesla; Пьотр Майковскі надасть інсайти щодо Agile інструментів у Spotify; Алекс Балларін, Scrum тренер в Scrum.org, розповість про юзер-центричні Scrum команди; Нікола Богданов, співзасновник AgilePool, поділиться думками щодо персонального коучінгу; Роман Павлюк, VP of Digital Strategy в Intellias, розкаже про практику Product Management сервісів; Юрген Аппело, автор “Менеджменту 3.0”, обміняється досвідом, чому інновації це більше, ніж Agile та Lean, та як менеджерам керувати системою, а не людьми.

«Agile підтримує компанії та людство в цілому у часи кризи. Тут йдеться не про ситуацію, яку ми можемо передбачити або для якої можемо спланувати бюджет. Це реакція, що виникає у відповідь на події. Щоб бути ефективними, щоб бути людяними, ми маємо використовувати Agile техніки. На цій конференції я розповім про те, чого навчився, працюючи з Ілоном Маском», – каже Джо Джастіс, член правління Agile Business Institute.

Попри пандемію коронавірусу та повномасштабну російську агресію команді Intellias вдалося зберегти продуктивність та навіть продовжити глобалізацію бізнесу. На сьогодні, компанія відкриває нові офіси в Польщі, Болгарії, Хорватії, Іспанії, Португалії, та Колумбії. Agile методи допомагають Intellias обирати правильний шлях у складні часи.

Участь у конференції безкоштовна, але слухачі можуть зробити внески на підтримку України. Intellias збирає кошти для фондів Повернись живим, Польової медицини «Госпітальєри», а також для власного благодійного проєкту «Авто для захисників».
Дізнатись більше про конференцію та зареєструватись можна за посиланням.

Зареєструватися на конференцію

***
Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2500 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Польщі, Україні, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії та Колумбії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2021 та 2020 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Ukraine та EY. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram