Приєднайся до нової IT-культури!

Перший інститут надійного програмного забезпечення спільно з NURE IT Academy проводить експерт-лекцію присвячену методам надійного програмування.

Експерт-лекція — новий формат освітніх заходів для широкої аудиторії слухачів: програмістів, тестувальників, менеджерів, об’єднаних прагненням до високих професійних та етичних норм.

Експерт-лекції — джерело знань експертів з великим досвідом роботи над нетривіальними програмними проектами.

Дата: 26 червня 2018 року.

Місце: ХНУРЕ, проспект Науки, 14, головний корпус, 3 поверх, ауд. 301-Б.

Початок о 19:00.

Вхід вільний за за попередньою реєстрацією:

Програма експерт-лекції:

19.00 — Експерт-лекція “Надійні web-додатки в JavaScript-екосистемi”

Ілля Клімов, к. т. н., власник компанії WookieeLabs

Сучасний JavaScript виріс далеко за межі frontend-мови, проникнувши на сторону сервера (Node.js), в мобільні додатки (React Native / NativeScript) і навіть модні зараз Serverless-технології (AWS Lambda і аналоги). На жаль, мова все ще страждає від того, що була спроектована за 10 днів без найменших критеріїв про надійність і відмовостійкiсть. Помножте цю проблему на величезний спектр технологій на ринку, а отримане число — ще і на різноманітність платформ, які виконують підсумковий код. Ця доповідь — про формування та використання стека javascript-технологій, спрямованих на максимальну надійність отриманого продукту, про проблеми і перспективи запропонованих рішень.

19:45 — Перерва

20:00 — Експерт-лекція “Система безперервної інтеграції на прикладі OpenStack CI”

Роман Подоляка, Software Engineer в DataRobot

Безперервна інтеграція в розробці програмного забезпечення. Система код-рев’ю як основний інтерфейс безперервної інтеграції для розробників. Інфраструктура як код. Паралельне тестування змін коду за допомогою Zuul.

20:45 — Круглий стіл з експертами Iнституту

Володимир Обрізан, Ілля Клімов, Роман Подоляка, Сергій Зайченко, Дмитро Красильников.

Більшості знань немає в інтернеті або книгах. Ці знання — в особистому досвіді експертів. Після лекцій експерти дадуть відповіді на запитання слухачів.

21:00 — Закриття

Організатори

NURE IT Academy – освітня ініціатива кафедри інформаційно-комунікаційної інженерії (ІКД) ХНУРЕ. Міжнародні навчальні програми, авторські курси з актуальних IT-технологій.

Перший інститут надійного програмного забезпечення формує і пропагує нову професійну культуру ІТ-проектування, яка полягає в надійності, гордості і персональнiй відповідальності за результат.

Детальніше на сайті NURE IT Academy

Подія в Фейсбуці