“Екомобільне літо” починається Intellias запрошує на “Дивогонку”

Маленькі учасники “Дивогонки” зможуть спробувати свої сили у перегонах на велосипедах, біговелах і самокатах 2 червня з 17:00 у внутрішньому дворику львівського офісу ІТ-компанії Intellias. Дитячі змагання відбудуться у межах щорічного проєкту “Екомобільне літо” та матимуть благодійну мету.

Екомобільне літо” — масштабний проєкт Intellias, який компанія проводить третій рік поспіль. Це серія різних активностей, мета якої — розвиток велокультури та екологічного транспорту. Кожного року “Екомобільне літо” усе більше розширює свої кордони. Вперше проєкт втілювався у кількох містах України, минулого року “Екомобільне літо” відбулось також у Кракові, а цього року до нього долучаться вже 6 країн: Україна, Польща, Португалія, Іспанія, Хорватія та Болгарія.

Любов до велосипедів росте у дітей змалечку, тому “Екомобільне літо” цього року розпочинає “Дивогонка”. Це велосвято у форматі мініфестивалю зі смаколиками і низкою активних розваг для дітей різного віку. Найменші спортсмени й спортсменки (до 8 років включно) зможуть взяти участь у перегонах на велосипедах, біговелах та самокатах. Заїзди у різних категоріях передбачають 6-8 учасників. На старших дітей (9-12 років) чекає справжня смуга перешкод. Також усі охочі матимуть нагоду повчитися правилам дорожнього руху разом із представниками патрульної поліції просто на території свята.

Квитки для входу можна придбати на сайті “Дивогонки”. Усі отримані із продажу квитків кошти передадуть благодійному фонду Діти Героїв, що опікується малюками, які втратили батьків під час повномасштабної війни.

У перегонах не можна використовувати електромеханічні транспортні засоби, як от гіроскутери, гіроборди, сеґвеї, моноколеса, мінісеґвеї тощо. Усі учасники та учасниці обов’язково мають бути в шоломах, тому батькам слід подбати про безпеку своїх дітей. На території свята буде можливість взяти на прокат велосипеди для дітей.

Intellias регулярно впроваджує нові проєкти у сфері екомобільності, заохочуючи спеціалістів і спеціалісток розвивати велокультуру у різних містах та країнах. Компанія вже двічі здобувала звання “Найкращого велопрацедавця” за версією громадської організації U-Cycle і планує й надалі працювати над розвитком велокультури в Україні та за кордоном.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.