Асоціація “IT Ukraine” запрошує Вас на одну з найяскравіших профільних подій сезону, присвячених ІТ-освіті – IT Ukraine Education Summit 2022! На одному майданчику зберуться найкращі спеціалісти ІТ-індустрії, експерти з питань освіти, представники держави, навчальних закладів, бізнесу, щоб поділитись і обмінятись власним досвідом, подискутувати та отримати інсайти. Ми запросили спікерів з найвідоміших ІТ-компаній SoftServe, Sigma Software, ЕРАМ, GlobalLogic, освітніх закладів KSE, DAN.IT Education, Mate Academy, STEM-школа INVENTOR, SET University, Український католицький університет, Національний університет ім. Тараса Шевченка, Міністерство науки і освіти України, представників регіональних ІТ-кластерів та багато інших.

📆 Дата: 20 жовтня
Час початку: 9:45.
💻 Формат заходу: онлайн.
📌 Участь безкоштовна

Цікаво для: представників держави, освітніх закладів, бізнесу, окремих ІТ-спеціалістів, світчерів, а також всіх хто дотичний до ІТ, або цікавиться галуззю.

👉🏻Реєстрація👈🏻

На учасників чекають п’ять дискусій на теми ІТ-освіти, в рамках яких можна буде ставити запитання експертам.

Панельна дискусія “Майбутнє IT-освіти: результати запуску навчального року під час війни та прогнози?” присвячена обговоренню актуальних форматів навчання (онлайн-офлайн), поточних змін щодо вищої IT-освіти, готовності до них університетів та здобувачів освіти, а також взаємодії держави, освіти та бізнесу. Модерувати дискусію буде Максим Почебут, Віце-президент з освітніх питань, Асоціація “IT Ukraine”, Chief Learning Officer, Sigma Software.

Спікери:
📍 Володимир Бугров, Ректор, КНУ імені Тараса Шевченка;
📍 Єгор Стадний, Перший проректор, університет Київська школа економіки;
📍 Оксана Стоєцька, CEO INVENTOR, засновниця міжнародної мережі позашкільних навчальних закладів “STEM-школа INVENTOR” та інноваційної приватної школи Inventor School;
📍 Олег Шаров, Генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти, Міністерство науки і освіти України.

Також подискутуємо про синергію досвідів корпоративної та вищої освіти. Цікаво, зокрема, які ключові зміни відбулись у стратегіях роботи корпоративних університетів, як на практиці вдало співпрацюють бізнес та навчальні заклади, та як зберегти якість освіти у складних умовах. Модеруватиме дискусію Євген Сакало, координатор університетської програми GlobalLogic в Україні.

Спікери:
📍 Андрій Переймибіда, Директор центру розвитку талантів, SoftServe;
📍 Денис Гриньов, Керівник навчальних програм ЕРАМ в Україні;
📍 Ірина Вольницька, Президентка, SET University;
📍 Ярослав Притула, Декан факультету прикладних наук, Український католицький університет.

У фокусі нових реалій – світчери. За час війни їх портрет змінився та ринок відкрив нові можливості. Наші експерти розкажуть, які результати висвітлив проєкт IT Generation, наскільки продуктивними є студенти ІТ-спеціальностей та чи не втратили вони мотивацію в нових реаліях. Дискусію модеруватиме Костянтин Магалецький, екс-партнер Horizon Capital, інвестор в EdTech стартапи.

Спікери:

📍 Ірина Плешакова, Психотерапевтка, профорієнтолог, експертка, ГС “Освіторія”;
📍 Ксенія Столбова, CEO DAN.IT Education;
📍 Олексій Леуненко, Керівник підготовки з напрямку Data&Analytics Engineering, EPAM University;
📍 Ольга Осередчук, Менеджерка університетських програм, Sigma Software;
📍 Роман Апостол, CEO Mate Academy.

Цікавим для учасників буде обговорення практичних інструментів щодо підвищення якості вищої освіти на основі досвід учасників проєкту Teachers Internship.
Ще одна панельна дискусія на тему “Взаємодія українських ІТ-ком’юніті щодо збереження ІТ-потенціалу України” буде присвячена освітнім ініціативам та CSR проєкам, на яких зараз сфокусовані регіональні ком’юніті, впливу релокації на кількість учасників освітніх ініціатив та прогнозам щодо навчального року в окремих регіонах.

Спікери:
📍 Дмитро Софина, CEO Winstars Technology, CEO IT Association of Vinnytsia, Co-founder Smart IT City;
📍 Дмитро Шкільнюк, Technical Project Manager, Valtech, Голова правління, Chernivtsi IT Cluster, Асистент кафедри математичного моделювання Чернівецького національного університету;
📍 Євген Гостіщев, Виконавчий директор, IT Dnipro Community;
📍 Костянтин Васюк, Виконавчий директор, IT Ukraine Association;
📍 Ольга Шаповал, Виконавча директорка, Kharkiv IT Cluster.

Як створити український Гарвард і чому саме ІТ має бути основним напрямком? На це питання учасникам дасть відповідь український економіст, професор Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США), Засновник Global Ukraine Foundation, Роман Шеремета.

👉🏻Слідкуйте за новинами на Facebook-сторінці події👈🏻

Партнером заходу є компанія GlobalLogic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів, який допомагає клієнтам проектувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу, а програмним партнером – компанія EPAM – провідний світовий експерт з постачання послуг для цифрової трансформації та лідер індустрії з розробки цифрових, фізичних продуктів і створення цифрової платформи для інженерних послуг.

Інформаційні партнери заходу: МОН, Освіта.ua, Освіторія, CASES Media, Code Club Україна, Chernihiv.IT, DAN.IT education, GoIT, Happy Monday, hi-Tech.ua, IТ Dnipro Community, IT-Association Vinnytsia, Kharkiv IT Cluster, Mind. UA, WTECH Ukraine.