Easy2Start IT Career: Interview for PM guys

Дата
Мiсце проведення
Комп'ютерна школа Hillel

Одна з найбільш бажаних професій для людей, які хочуть «Війти в ІТ» – це менеджер проекту. Харківський IT Cluster проводить третій воркшоп серії Easy2Start IT Career: Interview for PM guys.

Приймати важливі рішення, організовувати швидке і якісне створення продукту, забезпечити робочу атмосферу в команді, координувати і контролювати дії розробників – це лише невеликий перелік super skills для PM. Тому якщо коротко, PM – справжній super hero нашого часу.

Ми щиро віримо, що героями не народжуються, а стають. Саме тому на нашому воркшопі Konstantine Meshkov, Sales Representative блокчейн команди NodeArt, ex-Director of Sales веб-студії Brander, ex-CEO веб-студії PRIX, людина, яка знає про клієнтів все, поділитися своїми magical powers і відповість на всі ваші запитання .

Ви дізнаєтеся, що ж потрібно зробити і яким знаннями і навичками треба володіти, щоб потрапити в ці «святая святих», команду PMів? Як знайти свою першу роботу в якості Junior PM? Чи всі можуть бути PMами? А також, запитаєте про те, що вам цікаво.

Тому чекаємо вас 22 листопада, з 18:00 до 21:00 в комп’ютерній школі Hillel.
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Реєстрація