Easy2Start IT Career: How to find your way? – Interview for front-end guys: What is better Angular or React and other tricky questions in the interview?

Дата
Мiсце проведення
Компьютерная школа Hillel, улица Короленко, 10.

Верстальник і програміст, художник і інженер в одній особі – хто він? На нашому івент, ми розповімо вам про героя, «вогню та полум’я» стилів і коду, який робить веб красивіше і швидше – front-end developer.
Хочете зробити дизайн, розробити сайт або додати модну «фічу» до існуючого – тоді вам, однозначно, сюди! Адаптивність, нескінченна прокрутка, паралакс-скролінг та інше, якщо ці слова вам поки нічого не говорять – приходьте до нас на проект Easy2Start IT Career: How to find your way? – Interview for frontend guys.
Наш герой, Олексій Стрельников, JS (frontend) developer at DA-14. Speaker, mentor, JS evangelist, вже розрахував в розумі, у скільки вам виллється реалізація ідеї, і вчасно відрадить вас, якщо ваш художній смак і здоровий глузд підказують, що це не ваше. Про те як стати Junior front-end developer, пройти співбесіду в IT компанію своєї мрії, на які питання потрібно знати відповіді, а також чого не варто робити – ви дізнаєтеся на нашому івент!

Коли: 31 октября 2018, 18:00 – 21:00
Де: Комп’ютерна школа Hillel, вулиця Короленка, 10.
Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Реєстрація