Стрибок у майбутнє: що означає бути успішним в 2035 році

Дата
Мiсце проведення
Бейт Дан Харьков, ул. Тобольская 46, Харьков

13 листопада в Харків завітає бізнес-консультант, викладач Lviv Business School (LvBS) та Kyiv-Mohyla Business School [kmbs], громадський діяч, футуролог та автор книги “Різнобарвний менеджмент” Валерій Пекар.

Українська Академія Лідерства УАЛ Харків разом із всеукраїнським книжковим комьюніті ReadArea Business Literature Club запросили Валерія розкрити тему успіху в майбутньому, оскільки світ стоїть на порозі фантастичного технологічного стрибка, що глибоко змінює економіку, політику, освіту, сім’ю, культуру, релігію, мислення та все інше.

Світ у 2035 році.

Що робити нам та нашим дітям, щоб бути успішними у цьому світі?

«Майбутнє вже тут. Воно просто нерівномірно розподілене», – сказав Вільям Гібсон.

 

Команда організаторів разом зі спікером Валерієм Пекарем вирішили, що учасники можуть не просто прийти та отримати нові знання, а ще й зробити добру справу – допомогти людині подолати рак.

 

Захід проводитиметься за донейт на ваш розсуд на підтримку Наталії Яковлевої, яка, в свою чергу, цього року залучила рекордну кількість міжнародних експертів SES (SES  – заснована провідними бізнес-асоціаціями і фінансована урядом Німеччини неприбуткова організація, що об’єднує понад 12 000 висококваліфікованих фахівців пенсійного віку, готових на волонтерських засадах надавати консультаційні послуги малим і середнім підприємствам, державним структурам, соціальним та освітнім установам) саме в області освіти для Харківської області.

Пані Наталія – харківська активістка, засновниця БФ “Харків з тобою” організаторка Форуму лідерів змін.

 

Це жінка, яка не втрачає позитивного настрою, а її діяльність справді вражає – перше, що вона зробила після діагностування хвороби, – організувала бібліотеку якісної і позитивної літератури в ХОКОД. Також вона продовжує проводити консультації з міжнародних можливостей (близько 140 цього року), учасники яких подорожують по всьому світу (США, Канада, ЄС, Ізраїль, Туреччина).

 

О котрій годині: 19:00-21:00

Модератор зустрічі – Olga Shapran