Do IT Like Ukraine

Для підтримки індустрії та промоції бренду України як провідної технологічної нації Асоціація щороку спільно з партнерами готує комплексне дослідження про стан та здобутки ІТ-індустрії, її роль у майбутньому України.

Цього року наше дослідждення стало справді національним та міжнародним! Партнерами проєкту виступають UKRSIBBANK BNP Paribas Group, EPAM Ukraine, Asters та 13 ІТ-кластерів: Kharkiv IT Cluster, IT-Association Vinnytsia, IT FAMILY Odessa, Kyiv IT Cluster, IT Dnipro Community, Cherkasy IT Cluster, ІТ-кластер Тернопіль, Konotop IT-Cluster, IT Cluster “Chernivtsi IT Community”, Chernihiv ІТ Cluster, IT Cluster Khmelnytskyi, MARIUPOL IT-CLUSTER, Lviv IT Cluster.

Міжнародну підтримку дослідженню надає наш надійний партнер – європейський ІТ-хаб Emerging Europe, який працює з 23 країнами Центральної, Східної, Південно-Східної Європи.

Ми раді запросити представників медіа, бізнесу, держави та ІТ-спільноти на презентацію дослідження, що відбудеться 8 грудня о 16:00 в онлайн форматі. Кількість місць обмежена.

Перші екслюзивні тізери по дослідженню можна бути знайти на ресурсах наших медійних партнерів: онлайн-видання про технології, інновації та бізнес в Україні Dev.ua та національної суспільної телерадіокомпанії Суспільне Новини.

Реєстрація обов’язкова!

⚡️Акредитація медіа⚡️

💫 Реєстрація учасників 💫  

Про дослідження

Дослідження має на меті висвітлити важливість ІТ-індустрії в Україні, осмислити її роль під час війни, показати найкращі бізнес-кейси та представити прогнози щодо впливу індустрії на економіку України в майбутньому. Зокрема,
👉🏻 місце ІТ в українській економіці;
👉🏻 ІТ під час війни;
👉🏻 ІТ в інших галузях: промисловості, агро, фінансах, фармі, енергетиці, оборонно-промисловому комплексі;
👉🏻 бізнес-кейси українського ІТ;
👉🏻 можливості для розвитку на рівні держави, економіки, компаній та фахівців;
👉🏻 перспективи галузі на майбутнє.

Долучайтесь, буде цікаво та інформативно! До скорої зустрічі!