Sigma Software

Упевнені, що ви вже знайомі із Sigma Software – шведською ІТ компанією з українським корінням. Вже 20 років компанія створює передові ІТ рішення та надає ІТ консалтингові послуги клієнтам по всьому світу. У нас є власний університет, Sigma Software University, який допомагає професійно зростати та опановувати нові напрямки як початківцям, так і досвідченим фахівцям.

👉22 — 24 листопада експерти-практики компанії із 20-річним ІТ-бекграундом охоче поділяться із вами власним досвідом та порадами для професійного розвитку.

Це крута можливість дізнатись багато корисного та вдосконалити власні soft та hard скіли.

Програма курсу

📌 22 листопада: 

  • Вера Солдатова, Head of PR, виступить із темою «Тайм-менеджмент та ефективні зустрічі: як все встигати у напружений час»;
  • Женя Кириленко, Head of Support, поділиться думками з теми «Як стартувати шлях у ІТ із посади Support Engineer та куди розвиватися далі».

📌 23 листопада:

  • Іван Сахарчук, Software Developer, виступить на тему «Знайомство з СІ/СD концептами. Яким чином код потрапляє на production»;
  • «Верстальник — теж людина» — так звучить тема, на яку поміркує Катерина Міщенко, Princepal HTML/CSS Developer.

📌 24 листопада:

  • Марія Сас, Training Manager, пояснить, чому в ІТ не можна без англійської;
  • Анастасія Функендорф, Training Mnager, виступить на тему: «Зворотний зв’язок — у чому його цінність та як з ним працювати»

Формат лекцій – онлайн.

Доступ до лекцій – безкоштовний, але попередня реєстрація обов’язкова. 

📍Реєстрація📍