dni-kar-yery-diznajsya-tayemnytsi-uspishnogo-startu

Дні кар’єри: дізнайся таємниці успішного старту кар’єри та її розвитку

Дата
Мiсце проведення
Online

Вагаєшся щодо вибору кар’єрного напряму?

Не розумієш з чого починати та які «підводні камені» можуть на тебе очікувати? Хочеш дізнатися, які навички й знання найбільш важливі для старту в сучасній сфері ІТ?

Тоді запрошуємо долучитися до заходів «Дні кар’єри», які проводять Kharkiv IT Cluster спільно з ХТУ «IT STEP» на яких ти дізнаєшся, як розпочати професійний шлях і побудувати успішну кар’єру в ІТ-галузі.

Які дати й теми зустрічей?

Лише найактуальніші напрями, лише реальний досвід і практичні поради!

1 листопада 

16:30  – Про роль розробника в команді та рекомендації для успішного кар’єрного росту з Олексієм Самойловим, Application & Product Development Lead, Delivery Manager at ABCloudz

17:15 – Про резюме та 10 порад підготовки до співбесіди з Сергієм Передерієм, Head of SEO Department at Uaateam Agency, викладачем кафедри менеджменту ХТУ ХТУ «IT STEP»  

2 листопада 

16:30 – Про Roadmap для iOS розробника з Любомиром Древичем, Middle iOS Swift Developer Intellias.

17:15  – Про PR&Marketing: пошук першої роботи та розвиток кар’єри з Лілією Короп, бренд-менеджеркою та засновницею комунікаційної агенції Lila.

3 листопада 

16:30  – Про навички для зростання та успішної побудови кар’єри у професії Project Manager з Марією Стадник, Senior Project Manager at Avenga.

17:15 – Про те, як почати свою карʼєру в ІТ з Іваном Міхєєвим, Associate Manager, Talent Development в EPAM,  кандидатом технічних наук, доцентом

Чому ми радимо студентам відвідати «Дні кар’єри»?

💪Поговоримо про останні тенденції на сучасному ринку праці та про те, як вони впливають на кар’єру Junior-фахівців.

💪Розкриємо вимоги, які ставлять роботодавці до кандидатів-початківців та підкажемо, як підготувати себе до успішного працевлаштування.

💪Справжні професіонали в ІТ-галузі з найактуальніших напрямів поділяться досвідом і розкажуть, як вони побудували свою кар’єру. 

💪Представник компанії розповість не лише про можливості працевлаштування й стажування, але й про те, як саме проходить процес онбордингу. 

Окрім цього, ти дізнаєшся, які ресурси й підтримка надаються новачкам та які можливості для розвитку доступні для працівників на ранньому етапі кар’єри в компанії.

 Ти отримаєш вичерпну інформацію про актуальні вакансії та можливості для розвитку в обраному напрямі.

👉Реєструйся на заходи, долучайся до обміну досвідом та обговорення актуальних кар’єрних питань в ІТ-галузі. 

Не пропусти шанс особистого діалогу з професіоналами для отримання цінних порад і відповідей на власні питання від експертів!

 

Щоб відвідати заходи, переходь за формою нижче

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram