«Diversify or die». Чому бізнес не може розвиватись без інклюзії

Дата
Мiсце проведення
Online

Уяви місце роботи, де можна бути собою, де поважають особистість і бачать у тобі людину, а не функцію. Місце, де не занижують зарплатню через те, що «ти ж підеш у декрет». Місце, де ніколи не скажуть на співбесіді. «У нас молодий колектив, ви не впишетесь за віком».

«Утопія!» — усміхнешся ти. «Сучасні стандарти», — маємо сміливість заперечити. Адже іноземні слова «дайверсіті» та «інклюзія» вже давно перетворились з відсторонених етичних тем на практичні рішення, які стрімко входять у корпоративну культуру. І навіть не тому, що це «правильно». А тому що це ефективно. Хочеш дізнатись, як так вийшло?

Запрошуємо 2 листопада на чергову зустріч DEVCHATA. Цього разу своїм досвідом ділиться Клара Бодін — експертка і глобальна лідерка з питань дайверсіті та інклюзії. Разом з нею ми поговоримо про:

  • Пов’язані з різноманіттям світові тенденції, про які варто знати сучасному бізнесу.
  • Гендерну рівність, розрив у заробітній платі, ейджизм — та справжню інклюзію.
  • Чому жінкам варто працювати в IT, і як від цього виграє весь Tech-cектор.
  • Спеціальні можливості для маломобільних груп і досвід роботи з різними клієнтами.

Реєстрація

Клара — глобальна лідерка з питань дайверсіті та інклюзії у шведській компанії Telia (найбільшому телекомунікаційному центрі у скандинавських країнах і країнах Балтії).

Її місія і заповітна мрія — зробити Telia роботодавцем, що надає кожному працівникові на 100% рівні можливості. У 2011 році Клару відзначили нагородою як «Найкращу шведку за кордоном» — тоді вона керувала власною успішною консалтинговою компанією з питань кадрів у Києві, і досі вважає Україну своєю другою батьківщиною.

Зараз Клара є членом правління Diversity Charter Sweden, вона очолює розробку сталого програмного забезпечення для Beetroot і виступає членом ради Beetroot Academy.

​​Модеруватиме зустріч наша незмінна Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, Tech Community Builder у Beetroot, коуч і засновниця Happy Project (happyproject.com.ua). Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.

Зустрічаємось онлайн 2 листопада, з 17:00 до 18:00.
Спікерка говоритиме англійською.

Участь безкоштовна.

Реєстрація

Чекаємо на зустріч!


Якщо ти з нами вперше, нагадаємо, DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки і дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про tech-індустрію, діляться професійним і особистим досвідом.

Маєш питання чи пропозиції щодо наступних тем/спікерок? Надсилай їх нашій команді:
Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se