Безпритульні тварини потребують нашої турботи та шукають люблячі родини. А допомогти в цьому можуть навіть діти!

Запрошуємо дітлахів 7-17 років долучитися до благодійного онлайн ІТ-марафону «Допоможемо тваринам разом» від онлайн ІТ-академії для дітей GoITeens 🐾

Старт: 25 вересня

  • Протягом марафону діти навчаться основ Digital design, створять сторіс, пости-каруселі та рілси про кішечок та собачок.
  • Героями стануть тварини із притулку «Бест Френдз», що на Київщині. Силами волонтерів вони були врятовані із зони бойових дій та окупації. Всі тварини шукають люблячі родини.
  • Завдяки привабливим візуалам діти зможуть поширити інформацію про тварин в соцмережах та допоможуть їм швидше знайти нових господарів.

На учасників марафону чекають корисні лекції, розваги, приємні сюрпризи від партнерів та розіграш подарунків.
Партнерами марафону стали такі компанії, як Kormotech, Socar, Jobs.ua та Robota.ua, Lun.ua, АССА, MyPlay, Контора Рі, COLLAR Company, Say Meow, Zakaz.ua, Київстар, Харків ІТ-кластер.

Для реєстрації переходьте за посилання: https://ua-it.co/44SPzmu


Коротко про GoITeens та формат марафонів

GoITeens – онлайн ІТ-академія для дітей та підлітків 7-17 років. Наша місія — надати якісну освіту дітям та допомогти створити власну історію успіху.

З початком повномасштабної війни ми започаткували проведення безоплатних ІТ-марафонів, аби підтримати українських дітлахів. Під час цих івентів ми навчаємо дітей створювати дизайни, розробляти власні вебсайти та працювати з навчальними середовищами Roblox Studio та Minecraft Education.

Також наші марафони мають благодійний підтекст. Зокрема, липневий марафон «Таврійська долина» дав змогу дітям військових, ВПО та позбавленим батьківської турботи спробувати себе в ІТ завдяки фондам «Діти Героїв» та «Благомай», з якими ми вже співпрацюємо.