DEVOXX UKRAINE 2022: SECURE OUR FUTURE

В очікуванні завершення пандемії наприкінці 2021 року ми мали досить амбіційні плани. Але ніхто з нас не був готовий прокинутись 24 лютого від сирен та вибухів. Зараз ми вимушені жити у новій реальності із невпевненістю щодо нашого життя та майбутнього в цілому.

У нас не було жодних сумнівів щодо теми цьогорічного Devoxx Ukraine 2022. Secure our Future – це наш заклик до глобальної IT- спільноти, яка об’єднується заради безпеки нашої країні та майбутнього усього людства.

Цього року ми проводимо благодійний івент у колаборації з Фондом Сергія Притули, який вже 8 років поспіль допомагає Україні у її боротьби проти агресора. Наша глобальна мета – зібрати €50 000 на 16 дронів DJI MAVIС, які допоможуть нашим безстрашним захисникам боронити наше життя, незалежність та свободу!

ЗРОБИТИ ВНЕСОК І ПРИЄДНАТИСЯ

Будемо говорити про:

🔹 глобальну безпеку;
🔸 які найбільші безпекові загрози та що ми можемо зробити, щоб їх уникнути;
🔹 як IT-індустрія допомагає країні під час війни;
🔸 чому сьогодні кібербезпека має вкрай важливе значення?
🔹 чому саме IT-армія є тією силою, яка може стіко протистояти у супротиві?
🔸 як захистити особисту інформацію та приватність?

…і це далеко не все, на чому ми будемо акцентуватися цього року!

Донатьте, щоб приєднатися до події. Допоможемо Україні на її шляху до перемоги разом!

Devoxx – це найбільша міжнародна конференція для Java-спеціалістів, у якій беруть участь найкращі професійні спікери з США, Канади, Західної Європи і не тільки. Нові формати, актуальні теми та чудовий нетворкінг – все це очікує на вас на Devoxx Ukraine 2022: Secure our Future.

Маєте цікавий та корисний досвід по темі заходу і бажаєте спробувати себе у ролі доповідача? Напишіть нам contact@devoxx.org.ua.

Слава Україні! 💙💛