Онлайн-зустріч DEVCHATA

Як ви уявляєте типового IT-фахівця? Швидше за все, ти зараз думаєте про чоловіка, адже IT досі вважається «чоловічою справою» — навіть попри те, що прямо висловлювати таку думку наче й не заведено. Однак сучасна технологічна галузь неможлива без жінок: розробниць, тімлідерок і технічних керівниць. Чому IT гостро потребує жіночої експертизи?

Ми спробуємо відповісти на це запитання під час онлайн-події DEVCHATA, яка відбудеться на YouTube 19 квітня, о 19:00 за київським часом. Три IT-фахівчині зустрінуться з учасниками, щоб чесно і відверто обговорити, як залученість жінок впливає на продукти і команди, а також як ведеться жінкам, що наразі працюють в технологічній галузі.

Онлайн-зустріч DEVCHATA проведуть спікерки:

  • Катерина Стецюра, Learning and Development Specialist. Навчання — її пристрасть, захоплення і головна фахова зацікавленість. Катерина отримала ступінь доктора філософії освіти і має 12-річний досвід викладання/тренінгів. Вона 4 роки працювала керівником напряму освіти в ІТ-компаніях (Beetroot Academy, Wix Engineering (Європа), Beetroot).
  • Інеса Матевосян, Head of Operations у Beetroot Academy — шведсько-українській технологічній школі. Інеса має 5-річний досвід альтернативної освіти, вона працювала викладачем предмету «Вступу до IT» у Beetroot Academy для жінок з уразливих груп. Також Інеса виступає менторкою для людей, які прагнуть почати кар’єру в IT.
  • Катерина Заховайко, засновниця і CEO Happy Project. Катя має за плечима понад 5 років досвіду роботи в IT-індустрії. Також вона є авторкою і викладачкою у Beetroot Academy. Катя любить допомагати людям розкривати і розвивати власний потенціал, що робить її надзвичайно цінною учасницею ІТ-спільноти.

«Часто люди думають, ніби досягнення рівності вимагає значних зусиль і неабияких жертв. Але мені такий підхід не видається ефективним. Я віддаю перевагу іншому, більш взаємовигідному погляду на досягнення рівності: краще зосередитися на перевагах, які вона може принести кожному», — розповідає Катерина Заховайко.

Під час живої дискусії та діалогу з аудиторією (а також з ChatGPT) ми розглянемо наступні теми:

  1. Яку цінність жінки приносять технологічній індустрії?
  2. Чому варто наймати жінок у технологічні команди?
  3. Які переваги отримує бізнес, що співпрацює з жінками?
  4. Чи потрібна позитивна дискримінація, і як це впливає на галузь?

Участь безкоштовна.

👉Реєструйтесь за посиланням👈 

Після отримання вашої заявки ми надішлемо лінк на зустріч.

Будь ласка, зауважте, що мова зустрічі — англійська. Учасники можуть вільно ставити запитання і уточнювати інформацію у чаті.

Про DEVCHATA

DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та інші IT-фахівчині збираються, щоб обговорити технологічну індустрію, а також поділитися професійним і особистим досвідом. Зустрічі відкриті для всіх, але у якості спікерів ми віддаємо перевагу саме жінкам. Назва події утворена від поєднання слів «DEVelopment» і «chat».