DEVCHATA — остання зустріч цього року

Дата
Мiсце проведення
Online

Шість попередніх DEVCHATA зустрічей показали нам, як подолати синдром самозванця, обрати свій напрям і врешті-решт не побоятись почати кар’єру в новій сфері, правильно навчатись та бути готовим до будь-якого фідбеку. Гадаємо, прийшов час поговорити про особистий бренд, тому DEVCHATA запрошують тебе 22 грудняна останню зустріч цього року, щоб розібратись, як саме та навіщо будувати особистий бренд всередині компанії та на зовнішньому ІТ-ринку.


Гостею зустрічі буде Таня Нітягіна, PR & Event консультантка в шведсько-український IT-компанії Beetroot. Таня більше 6 років працює та розвивається в маркетингу та управлінні проєктами. Спільно з PR-командою допомагає спеціалістам Beetroot створювати особистий бренд та будує платформу для їхнього персонального розвитку всередині компанії. Таня не боїться різнопланових викликів, адже працювала на стороні клієнта, в маркетинговому агентстві, стартапі та івент-агентстві.


Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, front-end розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy.

А також саме на цій зустрічі Катя зробить невеличкий подарунок та поділиться з нами інсайтами – як будувати плани на рік.


Участь безкоштовна. Просто реєструйся і тобі надішлють посилання на зустріч.

Реєстрація


Якщо ти чуєш про проєкт вперше, скажемо, що DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про IT-індустрію та діляться професійним та особистим досвідом.

Організатори запустили проєкт DEVCHATA з метою створення відкритої платформи для розмови, де можна буде поглибитись у технічні теми, пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів.

Попередні DEVCHATA були про таке: computer science, як давати конструктивний фідбек, світчинг та нелінійні способи розвитку в IT, синдром самозванця,ефективні методи навчання та як не засидітись у зоні комфорту. Якщо хочеш переглянути ці ефіри у записі, напиши на пошту tatyana.nityagina@beetroot.se – надішлемо тобі посилання.


Маєш запитання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх нашій команді:
  • Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
  • Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se