DEVCHATA Онлайн-зустріч #5

Дата
Мiсце проведення
Online

Буває таке, що ти думками – на іншій роботі, в іншій команді, а може й з іншим стеком? А до діла чомусь не доходить, бо тобі “і так наче норм”, або “на це ж час потрібен”, “ну може наступного року”. DEVCHATA розуміють тебе і саме тому 8 грудня на п’ятій зустрічі розберуть чому ми схильні застрягати у зоні комфорту та що з цим робити.


Гостя зустрічі – Катя Зоріна, Full-stack .NET Developer та Team Lead у Zwapgrid, dedicated команді Beetroot. На проєкті Катя здебільшого зайнята на back-end частині, тому у вільний час намагається вивчати щось новеньке з front-end (наприклад, Vue.js). Читає щось з best practices про написання якісного коду та цікавиться темою лідерства, розвитком soft skills.

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту, front-end розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy. Завдяки Каті кожна зустріч стає затишною та корисною: вона пильнує всі коментарі та запитання і веде жваву розмову з гостями ефіру. Тож якщо тебе щось цікавить найбільше, це не лишиться без уваги.


Участь безкоштовна. Просто реєструйся та організатори надішлють посилання на зустріч.

Реєстрація


Якщо ти чуєш про DEVCHATA вперше, нагадаємо, що це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, будуть говорити про IT індустрію та ділитись професійним та особистим досвідом.

Beetroot команда запустили проєкт DEVCHATA з метою створення відкритої платформи для розмови, де можна буде поглибитись у технічні теми, пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів.


Якщо хочеш переглянути запис попередніх зустрічей, напиши на пошту і тобі надішлють посилання: tatyana.nityagina@beetroot.se.


Маєш запитання чи пропозиції наступних тем / спікерок?

Надсилай їх команді:

Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se