Онлайн-зустріч DEVCHATA. Breaking-Barriers Leadership In IT

IT-індустрія — втілення передових ідей, стрімкого розвитку і безмежних можливостей. Вона створює для нас фантастичне майбутнє. То яку ж іще сферу обрати фахівцеві, котрий прагне кар’єрного зростання і перспектив? Тим не менш, навіть в технологічній галузі лідери ризикують зіткнутися зі «скляною стелею». Як подолати перешкоди на шляху до лідерства?

Ми поставили це запитання Рані Ерсгард — заступниці CEO IT-компанії Beetroot. Щоб почути її відповідь, приєднуйтесь до нової онлайн-зустрічі DEVCHATA, яка відбудеться 24 травня о 19:00 EEST (UTC+3). Темою дискусії буде «Breaking-Barriers: Leadership In IT».

Рана Ерсгард виступить головною спікеркою зустрічі. Вона має 17-річний досвід у скандинавській ІТ-індустрії — саме у сферах лідерства і корпоративного розвитку. Крім того, Рана обіймала посади вищого менеджменту за такими напрямками, як розвиток бізнесу, розвиток ІТ, організаційна трансформація, побудова процесів і стратегія в комплексних організаціях.

Модеруватиме захід Катерина Заховайко — засновниця і CEO Happy Project. Катя має за плечима понад 5 років досвіду роботи в IT-індустрії. Також вона є авторкою курсу і викладачкою у Beetroot Academy. Катя любить допомагати людям розкривати і розвивати власний потенціал.

«Лідерство в ІТ не має статі, але воно вимагає власного голосу, вміння розвивати партнерські стосунки і знання, коли підвести межу. Прийміть свої унікальні сильні сторони і перспективи, та торуйте шлях для більш інклюзивної та різноманітної технологічної індустрії», — розповідає Рана Ерсгард.

Під час івенту спікерки і учасники ком’юніті обговорять наступні теми:

  • Які бар’єри можуть виникнути на шляху до лідерства в ІТ, і як їх подолати?
  • Що таке «скляна стеля», і що робити, якщо ви з нею зіткнулися?
  • Як стати справді ефективним IT-лідером?
  • Як це, бути керівником у галузі, яка постійно розвивається і швидко змінюється? (Крім того, спікерки охоплять інші дотичні теми).

Участь безкоштовна. Реєструйтесь за посиланням. Після отримання вашої заявки ми надішлемо лінк на зустріч.

Будь ласка, зауважте, що мова заходу — англійська. Учасниці та учасники можуть вільно ставити запитання і уточнювати інформацію у чаті.

Про DEVCHATA

DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та інші IT-фахівчині збираються, щоб обговорити технологічну індустрію, а також поділитися професійним і особистим досвідом. Зустрічі відкриті для всіх, але у якості спікерів ми віддаємо перевагу саме жінкам. Назва події утворена від поєднання слів «DEVelopment» і «chat».