Проєкт кипить (а може вже й палає), клієнти стукають у чати, а команда – попри все – має працювати, наче все ок: для більшості проєктних менеджерів – це типова робоча ситуація. Як зберігати спокій та рівновагу, коли весь час все трішки шкереберть?


19 січня чекаємо тебе на восьмій зустрічі DEVCHATA, де говоритимуть, як зберігати рівновагу під тиском стресових ситуацій, правильно розставляти пріоритети та абстрагуватись.


Гостею зустрічі буде Юля Шумейко, проєктна менеджерка в Beetroot Полтава. Управління проєктами, координація команди, постановка задач згідно цілей клієнтів – серед її відповідальностей. Простими словами, Юля робить так, щоб команда виконала завдання вчасно та якісно, а клієнт був задоволений.

Юля має досвід роботи PM-ом в рітейлі та аккаунт-менеджером у Студії анімації. У вільний час займається спортом, грає на гітарі та вивчає німецьку, коли є натхнення.

«Бувають моменти тиші, а бувають – коли все горить. І останніх набагато більше:) Я б сказала, відсотків 98. Тут треба навчитись знаходити внутрішній баланс, коли ви не згораєте у вогні обставин і проблем, а запалюєтесь від них енергією. Просто сказати, а втілити в життя… Я поділюсь способами, які дозволяють мені тримати холодну голову, коли довкола стає гаряче», – розповідає Юля.


Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, front-end розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy. Дані зустрічі — це жваві розмови (а не сухі «ефіри»), тому Катя постійно слідкує за усіма коментарями та питаннями, адже для організаторів дійсно важливо почути та обговорити різні думки.


Участь безкоштовна. Просто реєструйся і ми надішлемо посилання на зустріч.

Реєстрація


Якщо ти з вперше чуєш про проєкт, нагадаємо, що DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про IT індустрію та діляться професійним та особистим досвідом.

Проєкт DEVCHATA запустили з метою створити відкриту платформу для розмови, де можна буде поглибитись у технічні теми, пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів.Маєш запитання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх команді:

  • Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
  • Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se