DEVCHATA #30: Online party. Вечірка з теревенями і не тільки

Дата
Мiсце проведення
Онлайн

Святкування без вечірки — якесь неправильне святкування, чи не так? DEVCHATA-спільноті виповнився рік, тому після трьох зустрічей запрошуємо розслабитись і повеселитись на нашій online party.

17 грудня о 18:00 наливаємо найсмачніший чай або найігристіше шампанське, готуємо смішні історії вашого 2021-го. Адже ми ділитемося спогадами, факапами, найжахливішими фідбеками або ж топ-підбірками веселих співбесід.

Це точно буде затишно, фаново і в колі своїх. Звучить, як ідеальний план для вечора п’ятниці, еге ж? Головними спікерами-експертами цього разу будуть самі учасники та учасниці.

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, Tech Community Builder у Beetroot, life coach і засновниця Happy Project (happyproject.com.ua). Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію і позитивну психологію.

Участь безкоштовна. Просто реєструйся тут — і ми надішлемо посилання.


Якщо ти з нами вперше, нагадаємо, DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки і дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про tech-індустрію, діляться професійним та особистим досвідом.


Маєш питання чи пропозиції щодо наступних тем/спікерок? Надсилай їх нашій команді: Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se

Чекаємо тебе на вечірці, тому — до зустрічі!