DEVCHATA #29: Провал — це теж перемога. Зустріч-рефлексія із підсумками року.

Дата
Мiсце проведення
Онлайн

У спільноти DEVCHATA свято — нам виповнюється рік. Запрошуємо тебе на чотири зустрічі під кодовою назвою DEVCHATA: online celebration week. Вони відбудуться 14-17 грудня. Го разом надихатися, дискутувати, рефлексувати і святкувати!

Навіть якщо ти вперше чуєш про спільноту і пропустив(ла) попередні анонси — нічого страшного. Прийдешня зустріч тобі до душі? Тоді обов’язково на тебе чекаємо.

Нагадаємо:

  • 14 грудня о 18:00 теревенимо про те, як попри всі страхи і ризики вірити в себе і втілювати власні мрії.
  • 15 грудня о 18:00 дискутуємо на теми кар’єри та пошуку в наступного році як фахівців, так і роботи.

Уяви барабанний дріб, адже зараз скажемо дещо вкрай важливе: у новому році точно не обійдеться без провалів. Точніше, без речей, які ми зазвичай називаємо помилками і факапами.

Тому 16 грудня о 18:00 запрошуємо перетворити провали на перемоги і порефлексувати над підсумками року: поговоримо про досягнення і уроки, спробуємо практику вдячності.

Ще один сюрприз: нашою експерткою буде незмінна модераторка Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, Tech Community Builder у Beetroot, life coach і засновниця Happy Project (happyproject.com.ua).
Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.

Участь безкоштовна. Просто реєструйся тут — і ми надішлемо посилання.


Якщо ти з нами вперше, нагадаємо, DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки і дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про tech-індустрію, діляться професійним та особистим досвідом.


Маєш питання чи пропозиції щодо наступних тем/спікерок? Надсилай їх нашій команді: Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se

Чекаємо тебе на святкуванні — до зустрічі!