DEVCHATA #28: DEVCHATA дискутують. Як будувати кар’єру і обирати роботодавців у новому році.

Дата
Мiсце проведення
Онлайн

Що відбувається? Якщо ти і гадки не маєш, ймовірно, наш перший анонс пройшов повз тебе. Але то дрібниці, ми швидко пояснимо суть справи.

Отже, спільноті DEVCHATA виповнюється рік. Саме тому ми запрошуємо тебе на чотири зустрічі, які відбудуться 14-17 грудня.
Кодова назва — DEVCHATA: online celebration week. Протягом тижня ми будемо надихатися, дискутувати, рефлексувати і, звісно, святкувати.

15 грудня буде трохи гаряче, адже ми змінюємо формат: запрошуємо не одну, а одразу чотирьох експерток. Вони розкажуть, як будувати кар’єру у 2022 році, які зміни нас чекають на ринку праці: що буде популярним, а що давно відійшло в небуття. Також ми обговоримо, на що варто звертати увагу при виборі компанії, професії.

Реєстрація

Найголовніше: дискусія грунтуватиметься на ваших питаннях, тому записуйте їх у формі, аби точно отримати відповідь-підказку на наступний рік.

Вітайте головних експерток зустрічі:

  • Анна Мазур — засновниця і виконавча директорка Happy Monday.
  • Настя Хижняк — СOO у Beetroot.
  • Таня Таніна — HR-консультантантка, бізнес-коуч
  • Таня Бойченко — HR-координаторка у «Beetroot Solutions»

Модеруватиме подію Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, Tech Community Builder у Beetroot, life coach і засновниця Happy Project (happyproject.com.ua). Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.

Участь безкоштовна. Просто реєструйся тут — і ми надішлемо посилання.


Якщо ти з нами вперше, нагадаємо, DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки і дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про tech-індустрію, діляться професійним та особистим досвідом.


Маєш питання чи пропозиції щодо наступних тем/спікерок? Надсилай їх нашій команді: Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se

До зустрічі!