DEVCHATA #27: Попри всі страхи. Як повірити в себе і втілити власні мрії.

Дата
Мiсце проведення
Online

Один рік. 26 зустрічей. Понад 2 тисячі неймовірних людей.
І багато затишних вечорів разом: з крутими експертками і незмінною модераторкою. Так-так, це все про спільноту DEVCHATA, якій виповнюється рік. Тож ми не бачимо іншого виходу, як відсвяткувати перший ювілей з натхненням і користю

На честь річниці оголошуємо DEVCHATA: online celebration week. Протягом тижня на тебе чекають цілих чотири зустрічі! Будемо надихатись, дискутувати, рефлексувати і, звичайно ж, святкувати.

14 грудня о 18:00 DEVCHATA запрошують потеревенити про магію перетворення мрій на реальність. Це не лайфхак-зустріч про вставання о 5 ранку чи 100 відвідувань тренажерки в тиждень — зовсім, ні. Хочемо поділитись історіями, як попри всі страхи вірити в себе, пробувати та втілювати мрії, а також послухати про ваш досвід.

Реєстрація

Зокрема такою історією поділиться наша спікерка: Роксолана КосівiOS Engineer у Spotify.
Роксолана займається програмуванням понад 8 років. Вона працювала на аутсорсі і фрілансі, у стартапі, а тепер — у продуктовій компанії.
Коли Роксолані виповнилось 26, вона переїхала до Швеції, де зовсім нікого не знала. Роксолана називає себе мрійницею і дослідницею власних можливостей. У вільний час вона фотографує, читає, подорожує.

Модеруватиме зустріч Катя Заховайкоспівавторка проєкту DEVCHATA, Tech Community Builder у Beetroot, life coach і засновниця Happy Project (happyproject.com.ua).
Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.

Участь безкоштовна. Просто реєструйся тут — і ми надішлемо посилання.
⠀⠀


Якщо ти з нами вперше, нагадаємо, DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки і дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про tech-індустрію, діляться професійним та особистим досвідом.


Маєш питання чи пропозиції щодо наступних тем/спікерок? Надсилай їх нашій команді: Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se

Чекаємо тебе на святкуванні, тому… До зустрічі!