DEVCHATA #16 Зміни = страшно = нормально. Як знайти сили та сміливість для кар’єрних змін

Дата
Мiсце проведення
online

Життя кидає виклик: наважитись на кар’єрні зміни, побудувати круту команду або розібратись, як спілкуватись з клієнтами. І наші експертки знають, як з цим впоратись.

DEVCHATA підготували новий формат зустрічей. П’ять взаємопов’язаних тем, п’ять крутих експерток — та можливість відразу обрати онлайн-ефір до вподоби. Протягом тижня ми опублікуємо усі зустрічі, і ви зможете завчасно зареєструватись.

Перший онлайн-ефір DEVCHATA зустрічайте вже 27 квітня. Ми поговоримо з Ганною Кібяковою про зміну свого шляху: кар’єрного та життєвого. Потеревенимо про те, як страшно, стресово, некомфортно стає від слова «зміни». І про те, що це абсолютно нормально, коли від самої думки про них у тебе «мурашки по спині і перехоплює подих».

«Хочу хоча б годину побути поруч з тими, хто зараз планує, переживає або так боїться переживати зміни, що пасує перед ними. Бути поруч та підтримати: інформаціїно й емоційно», — ділиться Ганна.


Ганна Кібякова — HR Team Coordinator у Beetroot. А ще у неї чорний пояс зі:

  • зміни напрямів у кар’єрі (від технолога до РМ та HR),
  • подолання тривожності,
  • відбудовування своєї професійної самооцінки з нуля,
  • знаходження сил для змін тоді, коли немає сил поворухнутись.

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, Frontend-розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy та засновниця Happy Project (happyproject.com.ua). Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.


Участь безкоштовна.

Просто реєструйся тут — і ми надішлемо посилання на зустріч.

Реєстрація

Зверніть увагу: спікерка говоритиме російською.


Якщо ти з нами вперше, нагадаємо, DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про Tech-індустрію, діляться професійним та особистим досвідом.


Маєш питання чи пропозиції щодо наступних тем/спікерок? Надсилай їх нашій команді:

  • Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
  • Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se
До зустрічі!