DEVCHATA #15 Цей мінливий цифровий світ: як бути справді крутим фахівцем в умовах діджиталізації?

Дата
Мiсце проведення
Online

Штучний інтелект, віртуальна та доповнена реальність щосекунди змінюють наш світ. І це стосується не тільки IT, але всіх сфер та професій. Тому на новій зустрічі DEVCHATA говоритимуть, як будувати кар’єру у цифровому світі. А заразом покажуть: діджиталізація відкриває перед вами безліч можливостей.


DEVCHATA-спільнота розширює кордони: тепер раз на місяць ділитись своїми знаннями і досвідом будуть експерти з різних куточків світу.
І вже 30 березня спікеркою п’ятнадцятого ефіру DEVCHATA стане Ольга Барросо з Іспанії. Вона розповість про важливість діджиталізації, відсутність діджитал-професіоналів на сучасному ринку, розрив у цифрових навичках при працевлаштуванні — і не тільки.


Ольга Барросо — Human Resources Director у Europ Assistance та співзасновниця проєкту Disrupt HR Мадрид. Ольга понад 20 років працює в HR-сфері. Вона займається управлінням персоналом, а саме: колективними переговорами, реструктуризацією, набором, впровадженням та постійним вдосконаленням процесів. Її царина — управління талантами, інтеграція та трансформація культури, управління ефективністю та змінами, навчання лідерським якостям. Також Ольга є сертифікованим фахівцем ICAgile.

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, front-end розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy та засновниця Happy project (happyproject.com.ua). Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.


DEVCHATA зустрічі — не сухі «ефіри», а жваві розмови, де Катя уважно слідкує за коментарями та питаннями, адже для нас дійсно важливо почути та обговорити різні думки.

Участь безкоштовна. Просто реєструйся — і тобі надішлють посилання на зустріч.

Реєстрація тут

Зверніть увагу: спікерка говоритиме англійською.


Якщо ти вперше чуєш про проєкт, нагадаємо, що DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про IT-індустрію, діляться професійним та особистим досвідом.

DEVCHATA вже говорили про синдром самозванця, особистий бренд, зону комфорту та інші теми. Зацікавило? Пиши tatyana.nityagina@beetroot.se — і тобі надішлють посилання на відео.⠀


Маєш питання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх команді:
  • Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
  • Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se
До зустрічі!