DEVCHATA #14. Особлива психологічна магія: як порозумітися з незнайомцями за 5 хвилин?

Дата
Мiсце проведення
Online

Поспілкувавшись лише кілька хвилин, можна зрозуміти людину, яку ви бачите вперше у житті. Гадаєте, це жарт? Зовсім ні! Йдеться не про екстрасенсорні здібності, а про науку.

За допомогою різних методів психології можна краще зрозуміти себе та інших. Ця навичка допоможе ейчарам швидко визначити, чи підходить людина на певну посаду. А будь-які інші фахівці завдяки цьому вмінню без перешкод знайдуть спільну мову з колегами та клієнтами, а також розкриють свій потенціал у роботі, хобі, спілкуванні.


Більше про те, як зрозуміти незнайому людину за 5 хвилин, розповість експертка наступного ефіру DEVCHATA Таня Герасимова.


16 березня на чотирнадцятій DEVCHATA-зустрічі говоритимуть про таке:
  • Чому поведінкова модель DISC найзручніша при спілкуванні з людьми, про яких ми нічого не знаємо, та що це взагалі таке?
  • Що можна сказати про людину після перших 7-10 хвилин знайомства, щоб не попасти пальцем в небо?
  • Як застосувати психологічну теорію, щоб знаходити потрібних людей у команду?
  • Як шукати точки домовленості між людьми та чому у команді мають бути фахівці із різним стилем поведінки?

Реєстрація


Гостя зустріч Таня Герасимова — власниця проєкту Prosteer, який допомагає охочим розвиватись, пізнавати себе та м’яко, але ефективно навчати інших. Раніше Таня побудувала проєкт ZNOUA, команда якого зросла від 4 людей до 100+. Він досі залишається лідером на ринку підготовки до ЗНО! Крім того, Таня обіймала посаду COO IT-компанії Smartyads, де налаштовувала усі процеси.

“Не дивлячись на всю мою любов до науки та цифр, я вважаю, що людські стосунки — найголовніше для нашої співтворчості. Тому давно і дуже ретельно вивчаю, як “влаштована” я сама, та як “влаштовані” інші люди”, — розповідає Таня.


Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, front-end розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy та засновниця Happy project (happyproject.com.ua). Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.


Наші зустрічі — не сухі «ефіри», а жваві розмови, де Катя уважно слідкує за коментарями та питаннями, адже для нас дійсно важливо почути та обговорити різні думки.

Участь безкоштовна. Просто реєструйся тут — і тобі надішлють посилання на зустріч.

РеєстраціяЯкщо ти чуєш про це вперше, нагадаємо, що DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про IT-індустрію, діляться професійним та особистим досвідом.

DEVCHATA вже говорили про синдром самозванця, особистий бренд, зону комфорту та інші теми. Зацікавило? Пиши tatyana.nityagina@beetroot.se — і тобі надішлють посилання на відео.


DEVCHATA запустили, щоб створити відкриту платформу для розмови, де можна буде поглибитись у технічні теми, пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти, як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів.

Маєш питання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх команді:
  • Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
  • Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se