DEVCHATA #13. Нетворкінг з нуля: будуємо коло професійних знайомств

Дата
Мiсце проведення
Online

Ще п’ять років тому на нетворкінг махали рукою, тепер — про його важливість читають лекції. І знаєте, в чому іронія? Навіть на лекції з нетворкінгу найголовніше — не виступ спікера, а те, що відбувається у перерві. Тобто теревені за кавою, розмови «ні про що» та інші раптові зустрічі, які іноді так допомагають у кар’єрі. Адже саме це і називають довгим загадковим словом «нет – вор – кінг».

Та що робити з усім цим неформальним спілкуванням, коли зустрічі проходять онлайн, а каву кожен варить собі сам? Точно мені потрібні ті балачки чи можна обійтися? І якщо потрібні, як їх перетворити на власну мережу професійних контактів?

Ці та інші цікаві питання ми обговоримо 2 березня о 18:00 на тринадцятій зустрічі DEVCHATA з наступною експерткою Танею Бойченко.


Таня — HR консультантка в Beetroot Полтава та має більше 10 років досвіду в цій сфері, останні п’ять з них — будує команди для міжнародних клієнтів. А ще Таня веде блог про кар’єру та HR, де допомагає знаходити роботу, яка дарує радість, а не стрес. Знайди його в Instagram: @ta_boichenko

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, front-end розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy та засновниця Happy project (happyproject.com.ua). Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.


Зустрічі DEVCHATA — не сухі «ефіри», а жваві розмови, де Катя уважно слідкує за коментарями та питаннями, адже для для проєкту дійсно важливо почути та обговорити різні думки.
Участь безкоштовна. Просто реєструйся — і ми надішлемо посилання на зустріч.

Реєстрація

Зверніть увагу, що спікерка розмовлятиме російською.

Якщо ти чуєш про це вперше, нагадаємо, що DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про IT-індустрію, діляться професійним та особистим досвідом.
DEVCHATA вже говорили про синдром самозванця, особистий бренд, зону комфорту та інші теми. Зацікавило? Пиши tatyana.nityagina@beetroot.se — і тобі надішлють посилання на відео.


DEVCHATA запустили, щоб створити відкриту платформу для розмови, де можна буде поглибитись у технічні теми, пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти, як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів.

Маєш питання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх команді:
  • Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
  • Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se Меньше