DEVCHATA #12: як провалити інтерв’ю?

Дата
Мiсце проведення
Online

Триває п’ята хвилина співбесіди, а ти вже встигла розповісти, як минуло дитинство та в які кружки тебе водили батьки? Це ще не кінець світу. У пораднику «Як провалити інтерв’ю» є гірші пункти за цей: наприклад, сильно перебільшувати свої знання чи попередній досвід, або – з простіших, та не менш шкідливих – прийти на інтерв’ю, не дізнавшись геть нічого про компанію.


Розумієш, те, що ти вважаєш «повним провалом» і те, як тебе бачить чи оцінює рекрутер на співбесіді, часто – різні речі. Хочеш дізнатись які саме?


16 лютого приходь на наступний ефір DEVCHATA, де разом з Настею Тараненко, технічною рекрутеркою у Beetroot Київ, поговоримо, які помилки призводять до справжнього фіаско на співбесіді, чому важливо «не забивати» на інтерв’ю та – найцікавіше! – розберемо ваші кейси.

До речі, не соромтесь говорити про провали – це насправді корисно (ще й, часом, весело!).

Настя працює у сфері рекрутингу вже 5 років. Допомагає спеціалістам знайти найкращу роботу, так само як і компаніям – зібрати команду мрії. Час від часу практикує кар’єрне консультування, особливо для початківців й викладає рекрутинг для колег. Попри це, знаходить час для подорожей, фотографування та відеозйомки, вивчає іноземні мови (англійську, французьку, турецьку та іспанську).

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, front-end розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy та засновниця Happy project (happyproject.com.ua) – проєкту, метою якого є робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.


DEVCHATA зустрічі — це жваві розмови (а не сухі «ефіри»), тому Катя постійно слідкує за коментарями та питаннями, адже для нас дійсно важливо почути та обговорити різні думки. А ще можна приміряти роль експерта й поділитись власними історіями та досвідом.


Участь безкоштовна. Просто реєструйся і тобі надішлють посилання на зустріч.

Реєстрація***
Якщо ти чуєш про проєкт вперше, нагадаємо, що DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про IT індустрію та діляться професійним та особистим досвідом.
DEVCHATA вже говорили про синдром самозванця, особистий бренд, зону комфорту та інші теми. Хочеш переглянути ці записи? Пиши tatyana.nityagina@beetroot.se і тобі надішлють посилання на відео 🙂
***
Організатори запустили проєкт DEVCHATA з метою створити відкриту платформу для розмови, де можна буде поглибитись у технічні теми, пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів.


Маєш питання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх нашій команді:
  • Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
  • Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se