DEVCHATA #10: як продати свої ідеї клієнту, наче вони — його власні

Дата
Мiсце проведення
Online

У вас же точно бувало таке: коли робиш щось (не зовсім за брифом) з кращих міркувань, а клієнт реагує приблизно так: «Ем-м, це не те, чого ми хотіли — переробіть точнісінько так, як ми просили!».

Часто спеціалісти – чи то дизайнери, чи то розробники – бачать справжні потреби клієнта і як їх можна вирішити (краще за самого клієнта). І тут виникає проблема: як переконати клієнта у тому, що ви – праві?

Можна спробувати це довести, а можна піти шляхом меншого спротиву: зробити так, аби людина повірила, наче ваші круті ідеї та рішення – насправді її власні!

Про це й не тільки поговоримо 2 лютого: DEVCHATA запрошують тебе на наш десятий ефір, щоб поділитись думками та історіями, а також разом знайти відповіді!


Ксенія Собко, експертка цієї зустрічі, з темою «твоє бачення vs бриф від клієнта» знайома не з чуток. Ксенія працює графічним дизайнером у Beetroot Полтава. Архітектор за освітою, вона останні 6 років займається графічним дизайном, Web-, 3D-моделюванням та анімацією.

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, front-end розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy та засновниця Happy project (happyproject.com.ua) – проєкту, метою якого є робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.

Ці зустрічі — це жваві розмови (а не сухі «ефіри»), де Катя постійно слідкує за коментарями та питаннями, адже для нас дійсно важливо почути та обговорити різні думки.


Участь безкоштовна. Просто реєструйся і тобі надішлють посилання на зустріч.

Реєстрція тут


Якщо ти чуєш про проєкт, нагадаємо, що DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про IT індустрію та діляться професійним та особистим досвідом.

DEVCHATA вже говорили про синдром самозванця, особистий бренд, зону комфорту та інші теми. Хочеш переглянути ці записи? Пиши tatyana.nityagina@beetroot.se і тобі надішлють посилання на відео.


Організатори запустили проєкт DEVCHATA з метою створити відкриту платформу для розмови, де можна буде поглибитись у технічні теми, пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів.


Маєш питання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх команді:
  • Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
  • Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se