конкурс ProggyBuggy

DataArt запрошує вас взяти участь у неформальному міжнародному конкурсі Proggy-Buggy

Дата
Мiсце проведення
Online

📣 DataArt запрошує вас взяти участь у неформальному міжнародному конкурсі Proggy-Buggy з програмування, який відбудеться 25 травня 2022 року

⠀Ми запрошуємо студентів, розробників, тестувальників і всіх людей, які розуміють, як пишуться програми, знають, що таке «консольні програми» та «стандартні потоки введення/виводу», і люблять вирішувати нерозв’язні проблеми.

⠀❗️ Згідно з офіційною позицією DataArt, цього року учасники з Російської Федерації не допускаються до участі в конкурсі ❗️

⠀📌 Як завжди, учасники мають розв’язати 13 алгоритмічних задач за 42 хвилини. Рішенням будь-якої задачі є консольна програма, вихідний текст якої необхідно відправити на сервер, обравши мову програмування з наданого списку (доступні мови програмування: C, C++, Free Pascal, Java, Mono C#, Python , Ruby, PHP, JavaScript).

Рішення автоматично перевірятимуться на єдиному сервері для всіх учасників, щоб ми могли швидко визначити переможців. Переможцем стане учасник, який вирішить максимальну кількість завдань за мінімальний час.


💻 Для участі потрібен лише ноутбук та гарний настрій. Ми надішлемо зареєстрованим учасникам детальну інформацію, інструкції та навчальні завдання.

⏰Починаємо 25 травня 2022 року о 15:00 (UTC).

📣 Участь безкоштовна, необхідна реєстрація:

➡️ Реєстрація:

Зарєструватися на івент