dajdzhes_sigma_software_university_web

Дайджес освітніх можливостей

Дата
Мiсце проведення
Online
Для учасників кластеру
  • percentЗа прмоокодом ITCLUSTER30 — знижка -30%

Привіт!

Якщо твої плани на цей рік зростати професійно, то весна — найслушніша пора, щоб почати їх втілювати у життя. Пропонуємо тобі 3 нетехнічні курси, на яких ти можеш опанувати нову професію чи поглибити навички у наявній:

📅 16.04 — Курс PRoPR

Навчись мистецтву PR від експертної команди PR-спеціалістів Sigma Software! Як будувати відносини зі ЗМІ, як писати прес-релізи та організовувати івенти? Що потрібно, щоб створювати та запускати дієві PR-стратегії та писати тексти, які точно зайдуть твоїй цільовій аудиторії на ура? Про все це дізнаєшся на курсі!

Особиста пропозиція: встигни скористатись early-bird вартістю (знижка понад 30%) до 27 березня включно

🔗 Програма та реєстрація.

📅 08.04 — Курс HR в ІТ

Гарна ідея розібратись у питаннях HR-менеджменту в IT із найкращим роботодавцем України 2023 року. Так-так, це про Sigma Software (за рейтингом DOU). На лекціях експерти Sigma Software навчать тебе будувати ефективні HR-процеси, керувати командами в IT-компанії, працювати із потребами бізнесу, щоб допомогти йому рости, розвивати корпоративну культуру та багато іншого.

Особиста пропозиція: скористайся знижкою 30% на курс із промокодом ITCLUSTER30 (введи його в полі коментар при реєстрації)

🔗 Програма та реєстрація.

📅 15.04 — Курс IT-РЕКРУТЕР

Цей курс навчить тебе шукати та наймати кращих IT-спеціалістів, проводити співбесіди та оцінювати їхні навички, економити час та ресурси компанії, а також будувати успішну кар’єру в IT-рекрутингу!

Особиста пропозиція: скористайся знижкою 30% на курс із промокодом ITCLUSTER30 (введи його в полі коментар при реєстрації)

🔗 Програма та реєстрація.

Чому це тобі підійде:

  • Затребувані професії, запит на які буде завжди! Бо робота з людьми та просування брендів – це основа бізнесу
  • Актуальні знання! Курси розроблені з огляду на останні тренди та потреби IT-ринку і проводяться у форматі живих сесій з тренерами.
  • Пропрацюєш теорію на практиці та створиш шаблони, які допоможуть здійснити перші кроки у професії
  • Онлайн формат навчання дасть тобі змогу вчитися в будь-який час із будь-якої точки світу
  • Отримай Сертифікат від Sigma Software University та використовуй його як додаткове підтвердження отриманих знань під час пошуку роботи. Або ж додавай посилання до свого LinkedIn профіля

Обирай курс, який найбільше тебе цікавить, і вперед – прокачувати свої скіли!