Code Club Україна шукає менторів з IT!

Невдовзі стартує новий семестр безкоштовних курсів з програмування для дітей та підлітків. Тому шукаємо менторів, готових безкоштовно 1 раз на тиждень 1 годину проводити онлайн чи офлайн заняття. Стартуємо в лютому.

Маємо понад 10 напрямків: Scratch новачок, Scratch базовий, Scratch просунутий, HTML/CSS, Python, 3D моделювання, 2D анімація, Java, Java Script, математика, QA, MIT APP Inventor, логіка та комп’ютерна грамотність.

Що пропонуємо?
  • Готову програму курсу, навчання, групи дітей не більше 10 осіб, розвиток особистого бренду, покращення soft-skills.
  • А головне – потужне ком’юніті та важливу соціальну мету.
  • Програму лояльності – знижки та промокоди від наших партнерів Uklon Tech, FoxmindEd, Projector, RobotDreams, Наш Формат, HoldYou.

Минулого року до Code Club Україна долучилися 805 менторів, які безкоштовно навчали програмування понад 11 000 дітей зі всієї країни. Щоб у 2022 році надати таку можливість ще більшій кількості учнів – потрібна твоя допомога!
Готові долучитися до команди Code Club Україна? Заповнюйте реєстраційну форму

Реєстрація

Відзначимо, Code Club Україна – це всеукраїнська мережа безкоштовних клубів кодування для дітей та підлітків 8-17 років. За 8 років діяльності навчання у нас пройшли понад 30 000 юних кодерів. Ініціативу підтримує Міністерство Освіти і Науки України, вітчизняні та міжнародні компанії, зокрема SQUAD, Таскомбанк, BetInvest Ltd., Intellias, Tas Life та інші.

Деталі на сайті