ЧОБІТОК З ВУГІЛЛЯМ ВІД САНТИ: ІСТОРІЇ ФАКАПІВ ВІД МЕНЕДЖЕРІВ

Дата
Мiсце проведення
Online
Для учасників кластеру
  • percent10%

Новий рік – це завжди про нові можливості, досвід та досягнення. А ще – це точно про здатність аналізувати фейли минулого так, щоб не повторити їх у майбутньому. Особливо приємно, коли це не твої фейли, а чужі.

14 січня запрошуємо вас на новорічний мітап, де досвідчені та мудрі менеджери будуть ділитись своїм потаємним – історіями факапів на проектах і тим, як вдалось вижити пережити їх. Ми щиро сподіваємось, що наші історії допоможуть вам не наступати на ті самі граблі та убережуть вас від зайвої сивини.

На мітапі ви будете пробувати створювати проект з нуля, зможете ставити питання нашим спікерам та поділитись власними історіями фейлів. Найкращі, на думку спікерів, проекти, питання та факапи отримають призи.


Спікери:

Модератор івенту – Тарас Ісіченко, Senior Test Engineer, Test Lead і Scrum Master на проектах у компанії Sigma Software. Має 10-річний досвід, пережив багато факапів, але зміг зберегти стабільну якість в роботі та оптимізм.


Спеціальні гості:
  • Катерина Тулузова – Executive Director, Sigma Software US. Протягом 10 років Катерина працює з американськими замовниками, переважно стартапами, і допомагає їм правильно формулювати свої завдання, налаштовувати процеси і знаходити технологічні рішення, які потрібні бізнесу.
  • Артем Костенко – Art Director у компанії Sigma Software. Артем – дизайнер з 18-річним досвідом в ІТ-індустрії. Його суперсила – вміння знаходити рішення, які задовільняють потреби замовника, зручні для споживача і не суперечать ключовим правилам дизайну та вимогам usability. Багато років Артем консультує компаніі та знає, як завдяки правильним дизайн-рішенням допомогти бізнесу завоювати ринок та досягнути успіху.
  • Ірина Шимко, голова київського офісу, Account Manager, Business Development Manager у компанії Sigma Software. Більше 10 років досвіду в управлінні проектами, ризик та кризовому менеджменті.
  • Максим Трубаченко, Project Manager у великій ІТ компанії, раніше PM та Head of Dnipro Office у компанії Sigma Software. Професіонал у менеджменті проектів будь-якого рівня складності і типу контракту: ODT / T&M / Fixed-all. Не боїться проектних викликів та сміливо i залюбки приймає кожен вже понад 7 рокiв – тому назбирав багато матерiалу для данного мiтапу.

Умови участі:

Для створення проекту з нуля при собі необхідно мати: лінійку, канцелярський ніж і набір кольорового паперу.

Є питання – пиши тренінг менеджеру івенту: Христина, моб (063-425-06-73)

До зустрічі!


Для читачів Kharkiv IT Cluster промо-код на знижку 10%: chobitok_10