Четвертий ефір DEVCHATA

Дата
Мiсце проведення
Online

Три зустрічі, понад 200 учасниць та, найголовніше, затишні вечори разом з DEVCHATA. Хочеш стати частиною спільноти?

Приєднуйся 1 грудня, на четвертий ефір DEVCHATA. Цього разу мова йтиме про синдром самозванця або як бути готовою до відчуття того, що нічого не знаєш.


Гостя зустрічі – Альона Ніколаєва, Production Lead в Uptech. Альона займається веденням аутсорс проєктів та допомагає клієнтам досягати поставлених цілей. Проводить аналітику ринків і тести з користувачами для розвитку продуктів, налаштовує процеси в проєктах компанії та допомагає проєктним лідам розвивати навички менеджменту. 🙌🏻

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту, front-end розробниця у Beetroot, викладачка Beetroot Academy. Це не черговий мітап, а відкрита розмова, тобто коли маєш запитання чи коментарі, Катя обов’язково приділить їм увагу і ніщо не лишиться без відповіді. Так і зустріч виходить цікавіша, і вечір – затишнішим. 🙂


Участь безкоштовна.

Просто реєструйся тут і тобі надішлють посилання на зустріч.

Реєстрація


Якщо ти з вперше чуєш про проєкт, нагадаємо, що DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, будуть говорити про IT індустрію та ділитись професійним та особистим досвідом.


Проєкт DEVCHATA запустили з метою створити відкриту платформу для розмови, де можна буде поглибитись у технічні теми, пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів.


DEVCHATA вже розібрали теми про computer science, конструктивний фідбек та роботу над критикою, а також про світчинг та нелінійні способи розвитку в IT. Якщо хочеш переглянути запис цих зустрічей, напиши на пошту й отримаєш посилання: tatyana.nityagina@beetroot.se.


Маєш запитання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх команді Beetroot:

Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se

Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se