3 вересня пройшла зустріч мемберів Kharkiv IT Cluster з керівником українського підрозділу ACMP Іриною Чернишовою – засновником компанії ChangeImpulse і експертом в області change management.

jjjj-1 "Change management = збільшення прибутку компанії!?"

jjjjjjjj-1 "Change management = збільшення прибутку компанії!?"

Що таке change management?
Це контрольований і запланований процес управління змінами в компанії для досягнення поставлених цілей, а саме – для підняття рівня прибутку компанії. Це допомога Project management в реалізації поставлених завдань у визначені терміни і піднятті показників KPI.

Коли потрібні зміни в компанії:
-Падає ефективність бізнесу;
-Компанія виходить на нові ринки або запускає нові продукти;
-Виникає додаткове навантаження на ресурси.

Change manager – людина, яка на професійному рівні може підвищити прибутковість компанії через трансформацію процесів виробництва, організаційної структури та абсолютно всього, що впливає на ріст і розвиток компанії. У всьому світі всього 700 сертифікованих професіоналів change management, 100 із яких долучні до Українського community ChangeImpulse.

Change manager виходить з того, що кожна людина потрібна і важлива. Для цього він проводить індивідуальну взаємодію з кожним співробітником компанії, виявляє його потенціал, можливості та здібності.

У процесі управління змінами, показники прийняття їх співробітниками компанії вкрай важливі, так як вони безпосередньо впливають на результати нововведень. Чим більше усвідомленості і прийняття невідворотності змін у працівників – тим легше і ефективніше вони проходять.

Не впевнені чи потрібен change management саме вам? Компанія Deloitte склала відкритий тест.

Для занурення і ознайомлення з change management Kharkiv IT Cluster планує проводити безкоштовні навчальні заходи для своїх мемберів.

Хочете ближче ознайомитися з change management?

Не втратьте таку можливість! Слідкуйте за новинами Kharkiv IT Cluster – приєднуйтесь до нових навчальних проектів і зробіть ваш бізнес ще більш ефективнішим!