buduyemo_ukrayinu_v_roblox_web

БУДУЄМО УКРАЇНУ МАЙБУТНЬОГО В ROBLOX

Дата
Мiсце проведення
Online

Україна — колиска наймогутнішого незламного народу. Ми знаємо, наша воля справдиться, і наші діти житимуть в квітучій переможній державі.

Якою буде вона? Вирішувати нашому юному поколінню. Саме про розбудову України після Перемоги помріють учасники марафону у метавсесвіті Roblox Studio від онлайн IT-академії для дітей та підлітків GoITeens! Марафон призначений для дітей 9-17 років.

Старт івенту: 22 лютого

Програма марафону:

  • 22 лютого учасники знайомляться із функціоналом Roblox Studio, створюють метавсесвіт України майбутнього, а також згадують найвидатніші історичні події 2023 року.
  • 23 лютого на власній мапі у метавсесвіті учасники проходять ігровий квест, під час якого збирають монетки-донати у Монобанку.
  • 24 лютого учасники, які зібрали достатньо донатів у квесті другого дня, отримують змогу відкрити секретну чорну коробку. Що в ній – сюрприз!
  • 26 лютого учасники, які виконали всі завдання марафону, отримують сертифікати та бонуси від GoITeens.
  • 27 лютого – трансляція-розіграш призів від партнерів заходу серед учасників, які виконають всі завдання марафону.

У результаті марафону діти зроблять свій перший крок в ІТ, засвоять основи розробки ігор, а також навчаться користуватися середовищем Roblox Studio на початковому рівні.

Не проґавте свій шанс вашої дитини взяти участь в наймасштабнішому будівництві року! Зараз саме час почати мріяти та візуалізовувати Україну нашого майбутнього. Платформа Roblox Studio чудово підходить для цього, оскільки діти легко розуміють, як нею користуватися, а її можливості майже необмежені.

Реєстрація за посиланням 👉 https://m.goiteens.com/future-ukraine/