Bridge IT to business

Дата
Мiсце проведення
Fabrika.space, вул. Благовіщенська, 1

У Харкові існує понад 300 малих та середніх компаній у сфері інформаційних технологій, та близько 22 000 спеціалістів працюють у цій сфері сфері. Харків – другий найбільший IT-центр нашої країни (після Києва). Тут працює ІТ-кластер, а також добре розвинена сфера освіти: 5 технічних ВУЗів випускають близько 2000 молодих ІТ-спеціалістів.

 

Це, очевидно, робить місто одним з найбільш перспективних стартап-регіонів в Україні. Проте, лише технічних навичок недостатньо для ефективного запуску, ведення та розширення бізнесу. І це проблема, з якою ми стикаємося наразі та яка буде актуальною найближчим часом – існує значний розрив між ІТ та бізнесом.

 

Тому запрошуємо вас приєднатися до відкритої лекції “Bridge IT to business”, що проводитиме запрошений професор Київської школи економіки Андрій Дробот.

 

Андрій має більш ніж 13-річний досвід роботи в галузі інвестицій, фінансів, стратегії та консалтингу. Основними секторами досвіду та досвіду Андрія є банківські та фінансові послуги, IT, логістика, роздрібна торгівля та ін.

 

Говоритимемо про:

1) Фінансову та інвесторську перспективу інвестицій в ІТ та технологічні проекти

2) Застосування в бізнесі

3) Спільне розуміння та здоровий глузд в оцінюванні ІТ проектів

4) Навіщо спеціалістам з інформаційних технологій MBA-освіта, застосування бізнес-знань в ІТ-проектах

5) Чому потрібно зважати на стратегічне та операційне середовище в управлінні та впровадженні ІТ-проектів

 

Коли: 25 липня, з 18:00 до 20:00 (+ нетворкінг з 20:00 до 21:00)

Де: Fabrika.space, Харків

Вартість: безкоштовно за умови реєстрації

 

Реєстрація