Break your limits воркшоп Торстена Кьортінга

Дата
Запрошуємо тебе підвищити власний рівень як в кар’єрі, так і в особистісному розвитку на воркшоп Торстена Кьортінга. 12 листопада Харків знову відвідає один з кращих спікерів PMCon # 3. Тренер допоможе вам подолати будь-які внутрішні перепони, “стрибнути вище своєї голови”, домогтися успіху в професійному та особистому житті.
Торстен яскраво відкрив конференцію PMCon # 3, розповівши про нетипові причини провалу проектів, провів воркшоп на тему «Project health check», а також дводенний воркшоп по роботі з кризовими проектами.
Торстен Кёртінг – експерт з інновацій та проектного менеджменту. Він автор книги “TurnAround”, активний спікер багатьох конференцій, а також лектор на різних MBA-програмах в бізнес-школах.
Торстен поставив перед собою мету допомогти людям досягати бажаних результатів і після цього підтримувати їх в прагненні перейти на наступний рівень. Його покликання – запускати стратегічні та інноваційні процеси, що сприяють створенню особистих брендів, що будуть помітними навіть в нашому галасливому світі.
У цей день “Повного занурення” …
  • Ви подолаєте внутрішні бар’єри і зрозумієте, як досягти наступного рівня в кар’єрі та особистому житті.
  • Ви вийдете з зони комфорту і дізнаєтеся, як стати “жирафою серед зебр”.
  • Торстен розповість власну правдиву історію, як він став одним з кращих пілотів – парапланеристів, пройшов 350 кілометрів самостійно, перетнув Альпи (160 км, 10 000 метрів підйом) в рамках Salomon 4 Trails Event за чотири дні … І ви дізнаєтеся ті ж три стратегії і концепту, які змінили його життя, спосіб навчання, допомогли йому знайти свою долю.
  • Ви познайомитеся з трьома потужними інструментами, які допоможуть визначити ваш особистий бренд, і надавати те, що від вас очікують клієнти, колеги, підлеглі.
  • Ви пройдете через випробування, яке допоможе зрозуміти, як може і повинно працювати ефективне прототипування. Все це буде з властивим Торстену гумором, спікер вразить вас своєю енергетикою і надихне на досягнення.

Деталі та реєстрація >>