
Boot Camp 2025: отримай щасливий квиток в ІТ
За 4 сезони проєкту Boot Camp понад 350 учасників отримали свій перший практичний досвід в ІТ, 35% із них отримали омріяний оффер під час проєкту чи в перші місяці після нього. І це лише частина захопливої статистики!
Щороку Kharkiv IT Cluster разом зі своїми учасниками й партнерами запускають велику інкубаційну програму, яка змінює на краще кар’єрне життя сотень учасників. Цей рік не став винятком і вже зараз ми готові презентувати початок нового сезону Boot Camp 2025!
Boot Camp 2025 — це п’ятий сезон інкубаційної програми, яка надає початківцям в ІТ можливість побудувати свої кар’єрні сходини оптимальним, коротким і швидким шляхом!
За 2,5 місяці під менторством досвідчених айтівців команди зможуть реалізувати підприємницькі й інноваційні ідеї, спрямовані на відбудову інфраструктури та розвиток економіки України.
Реєструйся вже зараз: https://forms.gle/tdAXV4ux9D8QtRo38
Кого ми шукаємо?
Світ ІТ давно не обмежується професією розробників. Якщо ти знайшов себе серед наступного списку, то подавай заявку на участь у програмі:
- Product manager
- Project manager
- Business Analyst
- Designer
- Developers
- DevOps
- QA
- Marketing specialist (SMM/Sales Manager/Copywriter)
- Фахівець із кібербезпеки
- Фінансист
І навіть якщо серед цього переліку немає твого призначення в ІТ, ми раді розглянути твою пропозицію!
Як потрапити до команди?
Після подання заявки, ти пройдеш три етапи відбору до команди:
- етап 1 — відбір за анкетами й резюме;
- етап 2 — проведення менеджерської та технічної співбесіди до однієї з команд;
- етап 3 — запрошення до команди.
Які часові межі проєкту?
- до 10 березня триває реєстрація учасників
- до 20 березня на пошти всіх учасників буде надіслано листа з відгуком
- до 24 березня відбудуться співбесіди. Проводити їх будуть координатори Kharkiv IT Cluster і ментори. Питання будуть як із менеджерської співбесіди, так і з технічної. Чекай на розсилку листів учасникам про результати співбесіди
- 24 березня відбудеться довгоочікуване відкриття проєкту
- 25 березня – 6 червня триватиме розробка проєктів;
- 6 червня команди презентують свої проєкти в фіналі;
- 13 червня проведемо рефлексію: оголошення результатів фіналу й підбиття підсумків.
Які ідеї чекають на твою реалізацію?
У п’ятий сезон програми на учасників символічно чекають 5 проєктів, над кожним із яким буде працювати один ментор зі своєю командою. Детальніше про менторів і проєкти вже тут!
1. Web3 Job Board із ментором Андрієм Шимківим, Frontend Engineer у Chainza
Андрій працює розробником понад 2 роки, має досвід роботи з React, TypeScript, Python і Solidity.
Суперсила: може перебрати твій код прям по кісточках, line by line, якщо це потрібно.
Разом зі своєю командою він планує створити децентралізовану дошку вакансій, де компанії розміщують оголошення про роботу, пов’язану з блокчейном, а фрілансери подають заявки за допомогою своїх гаманців. Платформа використовує смартконтракти для забезпечення прозорості, а заявки на роботу зберігаються в блокчейні.
Технічний стек проєкту: Solidity, React, Firebase/MongoDB, Node.js, Express.
2. Волонтерський застосунок із ментором Володимиром Кузьменком, Python Developer у Quantum
Володимир працює в компанії протягом року, має досвід розробки бекенду на Python та JS, працював з Django, ReactJS, PostgreSQL, Docker, Docker Compose, Git.
Суперсила: має розвинені комунікативні навички та вміє ефективно взаємодіяти з людьми в різних життєвих і професійних обставинах.
У межах Boot Camp 2025 Володимир планує створити волонтерський проєкт для популяризації та поширення інформації про волонтерську діяльність з можливістю залучення підприємств та бізнесу.
Технічний стек проєкту: BackEnd — Python (Django, RestFramework), PostgreSQL, Docker, Docker Compose, Nginx; FrontEnd — JS(ReactJS), HTML, CSS.
3. POS-система з ментором Сергієм Тишинським, Project manager, і Олександром Швірінь, розробником у CHM Software
Сергій — досвідчений фахівець із 8-річним стажем роботи в управлінні та 5-річним досвідом в IT.
Суперсила: уміє доводити завдання до кінця. Поєднує в собі стратегічне мислення, технічну експертизу та наполегливість, що дозволяє успішно справлятися із найскладнішими викликами.
Олександр працює в компанії майже три роки. Добре володіє мовами C, C++, C#, Assembly. Успішно розв’язує задачі з використанням таких інструментів, як QT, STL, Boost, CMake, SQL, Bash, SQLite, PostgreSQL.
Суперсила: відповідально ставиться до продукту й любить підтримувати якість та стабільність рішень.
Мета Сергія й Олександра в програмі — вдосконалення системи, призначеної для обробки платежів, управління фінансовими операціями та інтеграції платіжних рішень у різні застосунки, сервіси та бізнес-процеси, фіскалізації чеків, а також складський облік.
Технічний стек: C++. View, PHP.
4. Дитячий антистрес компаньйон із менторкою Тетяною Нетрибійчук, Project Manager у Viseven
У компанії V7 Тетяна працює вже понад 3 роки, стабільно на одному й тому ж проєкті, розробка якого базується на Salesforce.
Суперсила: з професійного і життєвого — все що бажане, стає реальним за умови систематичної праці. Колись я бажала за 5 років стати керівником контакт центру і стала. Забажала світчнутись в IT після 10 років роботи геть в іншій сфері – вийшло.
Тетяна зосереджена на створенні цифрового компаньйона, який допоможе дітям перетворити телефон батьків на пристрій для зняття стресу, який можна використовувати під час повітряної тривоги або під час медичних процедур, таких як вакцинація.
Технічний стек: фреймворк Flutter і мова Dart. В ролі бекенд частини, автентифікації та бази даних — Firebase.
5. Вебсайт із генерації дизайну інтер‘єрів із менторкою Юлією Крутась, UX/UI Designer в onPoint Studio
Юля має 2,5 роки комерційного досвіду та 1 рік фрілансу. Її головний інструмент — Figma.
Суперсила: любить усе, що пов’язано з креативністю та творчістю – малювати картини за номерами, робити фото та готувати.
Команда Юлії буде працювати над створенням вебсайту з генерації дизайну інтер‘єрів, де користувач може створити запит або завантажити фото приміщення, вибрати певні стилі, а AI має згенерувати зображення, це може виглядати.
Технічний стек: WordPress-розробка (PHP, WP_Query, WordPress Hooks/Filters, Custom Post Type, JavaScript тощо), інтеграція штучного інтелекту.
Обирай проєкт, який стане твоїм місточком до першої роботи в ІТ, і заповнюй реєстраційну форму: https://forms.gle/tdAXV4ux9D8QtRo38
До зустрічі, майбутній айтівцю!
Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій
Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах: