BlockchainUA

Дата
Мiсце проведення
Київ
Для учасників кластеру
  • percent15%

Команда BlockchainUA запрошує вас на наймасштабнішу в Україні конференцію з блокчейн та криптовалюти, яка пройде в Києві, 20 вересня 2019 року!

Це унікальна можливість для кожного зануритися в деталі однієї з найбільш багатообіцяючих технологій, прослухати інформативні доповіді, ознайомитися з аналітикою і трендами, а також взяти участь в цікавих для вас дискусіях.

BlockchainUA вже не перший раз була відзначена як конференція з високим рівнем доповідей від передових експертів технології з усього світу. Ми пишаємося тим, що контент на конференції дозволяє розібратися як в технічних і теоретичних аспектах технології, так і дізнатися думку юристів і бізнесменів.

Немає кращого місця ніж BlockchainUA аби завести корисні знайомства, знайти партнерів та інвесторів, які в подальшому можуть допомогти при розробці інноваційних блокчейн проектів. Не пропустіть таку можливість!

Приєднуйтесь до нас і станьте частиною великої блокчейн сім’ї!

Коли: 20 вересня 2019 року

Детальніше про конференцію на офіційному сайті.

І на facebook сторінці.

Купити квитки можна за посиланням.

 

За традицією після конференції, 21-22 вересня, пройде BlockchainUA-Hackathon, де бажаючі можуть проявити себе у створенні прототипів продуктів із застосуванням технології blockchain. Першокласні ментори допоможуть командам визначитися з напрямком проекту і поділитися особистим досвідом в індустрії. За результатами Хакатона кращі учасники отримають призи від Distributed Lab і партнерів. Участь безкоштовна!

Більш детальну інформацію Ви можете знайти на офіційному сайті.

І на facebook сторінці.

До зустрічі на BlockchainUA!