Blockchain & Bitcoin Conference Kiev

Дата
Мiсце проведення
«Всі. Свої | Локація» Киев, ул. Десятинная, 10
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 20%

Провідні світові фахівці з криптовалюти та ICO зустрінуться у Києві

12 жовтня у столиці України відбудеться четверта Blockchain & Bitcoin Conference Kiev, яка обіцяє бути наймасштабнішою в історії країни подією у сфері блокчейна, криптовалют та ICO.

Цього року на вас чекає:

  • 1000+ гостей;
  • 1000+  м2 виставкової зони;
  • 50 експонентів;
  • 30+ спікерів конференції;
  • топові партнери і зірки криптоспільноти.

Подія відбудеться у фешенебельному творчому просторі «Всі. Свої Локація» у центрі Києва. На гостей з України, країн СНД, Європи та США чекають частування, приємна атмосфера та багато нових знайомств.

Blockchain & Bitcoin Conference — низка заходів від міжнародної компанії Smile-Expo, які відбуваються у всьому світі: Стокгольмі, Празі, Таллінні, Москві, Києві, Санкт-Петербурзі та Алмати.

На конференції в Києві виступить рекордна кількість спікерів: понад 30. Багато хто з них вже став всесвітньо відомим у криптоспільноті.

Конференція відбудеться у три потоки:

  • Фінанси, бізнес, законодавство: блокчейн і криптовалюта в Fintech, GovTech, бізнесі та соціальних проектах. Законодавче регулювання цифрових валют у світі.
  • ICO: організація криптовалютних краудсейлів, інвестування в токени, юридичні нюанси, історії успіху.
  • Розробки: технічна сторона блокчейна, криптовалют, смарт-контрактів та інших технологій. Поширені помилки розробників.

Виставка криптоіндустріі також стане наймасштабнішою в Україні: вперше учасникам доступна площа у понад 1000 квадратних метрів. 50 компаній презентують свої розробки цільовій аудиторії. Серед них буде і Dash – платіжна система з власною криптовалютою DASH, капіталізація якої становить $2,65 млрд (сьомий показник серед усіх цифрових валют).

Ще один експонент, що випустив власну криптовалюту, — компанія BitConnect. Капіталізація її криптоактиву наближається до $1 млрд (13-е місце у світі); до того ж сайт Bitconnect став одним з найпопулярніших новинних порталів з теми блокчейна і криптовалют.

Виставка порадує і розробників: на майданчику буде представлена ​​компанія Apla, яка створила блокчейн-платформу для формування цифрових екосистем на базі смарт-контрактів (її ICO заплановано на середину листопада).

А криптовалютні ентузіасти зможуть відвідати стенди відомої криптобіржі YoBit і постачальника майнінгового обладнання MyRig.

Також на виставці будуть представлені CoinTraffic — партнерська рекламна мережа, що спеціалізується на криптовалютному ринку, і найповніша індексна платформа з криптоактивів CoinIndex.

 

Детальна інформація про конференцію та реєстрація — на сайті Blockchain & Bitcoin Conference Kiev.