Blockchain and Bitcoin conference Kiev 2016

Дата
Мiсце проведення
Конгрес-холл "Космополіт", вул. В.Гетьмана, 6 Київ, Україна

Розробники з Європи та США з’їдуться до Києва, щоб обговорити фінтехсервіси на блокчейні

У вересні біткоїн-ентузіасти та розробники сервісів на базі блокчейна з’їдуться на Blockchain & Bitcoin Conference Kiev 2016. Щорічна конференція обіцяє стати наймасовішою в СНД.

Найбільше уваги Blockchain & Bitcoin Conference приділить реалізованим проектам і стартапам, що вирішують реальні проблеми користувачів. Учасники розділяться на три паралельні потоки: для експертів, розробників і тих, хто найменше знається на темі, але має намір довідатися більше.

Експерти – підприємці та айтішники, що працюють з блокчейном, –  обговорять нові фінтехсервіси, реалізацію смарт-контрактів, біржеві новини та перспективи майнінгу. Окремі доповіді будуть присвячені ініціативам на рівні урядів, створенню реєстрів, кадастрів і аукціонів, а також позиції нацбанків.

Як повідомив організатор, компанія Smile-Expo, цього року працюватиме окремий зал для розробників, присвячений освіті та консультаціям для IT. Практики там буде більше, ніж теорії: учасники розглянуть суто технічні питання, що стосуються блокчейна.

Вже відома точна дата проведення –  23 вересня. Деталі програми виступів організатори пообіцяли повідомити пізніше, а наразі за підготовкою до заходу можна стежити на сайті конференції – Blockchain & Bitcoin Conference. 

Реєстрація >>>