Бізнес-тренди 2020

Дата
Мiсце проведення
HILLSONG CONFERENCE HALL, Київ, пр-т Визволителів, 1
Для учасників кластеру
  • percent-10%

  Міжнародна освітньо-консалтингова компанія “Бізнес-Конструктор” 27 листопада проведе масштабний саміт 2019 року для бізнесменів — саміт візіонерів і футуристів бізнесу “Бізнес-тренди 2020”.

  “Тренди на ринку швидко змінюються: або ви йдете в ногу з ними, або відстаєте.” – такий головний меседж заявлений на офіційному сайті заходу.

  За словами організаторів, цей масштабний захід акцентує увагу на найбільш перспективних стратегіях розвитку бізнесу в умовах майбутніх змін. Більше 1000 підприємців зберуться разом, щоб обговорити тренди, тенденції, можливості та загрози для розвитку бізнесу в 2020 році. Як потрібно модифікувати свій продукт, щоб бути в тренді? Як компанії бути привабливою для інвестицій нового покоління? Які світові тренди бізнесу вже завтра стануть реаліями України?

  Щоб знайти відповіді на всі ці питання, “Бізнес-Конструктор” збирає на одній сцені топових візіонерів бізнесу нашої країни, щоб заглибитися в аналіз тенденцій і знайти відповідь на питання, яке хвилює всіх: “Що ж очікувати від майбутнього 2020 року?”. Спікери саміту — це бізнес-футуристи, які завжди на крок попереду всіх змін: гучні трендсеттери, новатори та бізнес-ангели, які на своїй практиці з року в рік доводять, як бути на ринку завжди №1!