Битва Cтартапів “Час відростити ріг”

Дата

Битва Cтартапів “Час відростити ріг” відбудеться 13 липня в Харкові

 

Напевно було б трохи дивно, якби інвестиційне змагання серед підприємців України в рамках Битви Cтартапів “Час відростити ріг”, організоване Інвестиційної платформою Startup.Network та UKRSIBBANK BNP Paribas, проходило без участі першої столиці України.

 

Тому 13 липня організатори інвестиційного батла відправляються в одне з найбільш інвестиційно сильних міст України Харків, щоб визначити команду, яка стане учасником фіналу Битви стартапів “Час відростити ріг” та побореться за $10 000 від UKRSIBBANK BNP Paribas.

 

Для того, абы взяти участь в Битві Cтартапів “Час відростити ріг” в Харкові, необхідно зареєструвати свій стартап та заповнити анкету. Інвестиційні експерти заходу ознайомляться з вашими презентаціями та оберуть кращих. Саме ці щасливчики зможуть презентувати свої бізнес-ідеї 13 липня у Харкові!

 

Битва Cтартапів “Час відростити ріг” пройде в два етапи:

 

З 17.00 до 18.00 – підприємницький блок:

 

Перша частина заходу присвячена виступу досвідчених підприємців та бізнесменів. Вони поділяться з молодими колегами знаннями та досвідом, розкажуть останні новини та тенденції світу інвестування, дадуть відповідь на всі питання та цінні поради.

 

З 18.00 до 20.00 – інвесторський блок “Презентації стартапів”:

 

Під час другого етапу заходу підприємці представлять свої бізнес-ідеї. На презентацію одного стартапу відводиться 6 хвилин: перші три хвилини на пітч та ще три – на питання експертів.

 

Переможцем батлу стане тільки ОДНА команда, яка набере найбільшу кількість балів за результатами голосування експертної ради та потрапить до фіналу серії Битв стартапів “Час відростити ріг”.

 

Для того, аби відвідати захід, вам потрібно зареєструватися в якості гостя!

 

Для тих, хто не зможе бути присутнім на Битві стартапів особисто, передбачена онлайн-трансляція.

 

Дата та час проведення заходу: 13 липня 2017 року о 17:00

Місце: вул. Благовіщенська, 1

Участь в якості гостя – безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

 

Час відростити ріг!

Далі буде ще цікавіше!