безкоштовному вебінарі «Як сьогодні стати успішною викладачкою?».

Думаєте, що професія викладачки сьогодні — це не зовсім перспективно, бо працювати потрібно багато, а платять відносно мало? Ще й викладати можна лише в школі чи університеті, що значно обмежує у професійному розвитку. Проте усе це — міфи та упередження, правда інша 👌🏻 Розібратися в особливостях сучасного викладання та як побудувати успішну кар’єру викладачки ви можете на безкоштовному вебінарі «Як сьогодні стати успішною викладачкою?». Ініціативу організовує Happy Monday та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в межах проєкту “Women For The Future” у партнерстві з Letterz School.

Для кого?

Для українок, які втратили роботу та/або дохід внаслідок повномасштабної війни й зараз шукають можливості для професійного розвитку та працевлаштування у сфері освіти.

Під час вебінару обговорять:

🔹 чи потрібна філологічна або педагогічна освіта, щоб стати викладачкою;
🔹 які навички та знання необхідні для роботи;
🔹 виклики викладачок в умовах війни та способи їх подолання;
🔹 як залишатися затребуваною на ринку праці;
🔹 можливості з підвищення кваліфікації та професійного розвитку.
Також спікерка поділиться добіркою безкоштовних корисних ресурсів для викладачок англійської мови (вебінари, курси, інформаційні матеріали тощо).

📅 10 березня 2023 року
🕓 11:00-12:30 (UTC+02)
📍 YouTube-трансляція з сесією запитань/відповідей

🔶 Спікерка: Ганна Домалевська — керівниця навчальної частини Letterz School, викладачка-методистка TESOL/TEFL.

➡️ Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/62goYX72LFqCdpCR9
➡️ Детальніше про вебінар на сайті: https://women.happymonday.ua/#initiatives

Проєкт Women For The Future реалізується Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.