Безкоштовний онлайн курс «Business English»

Ви, мабуть, не раз чули – як хочеш стати програмістом, почни з вивчення англійської. І це дуже слушна порада, бо IT-фахівцю треба не тільки вільно читати технічну документацію, але й мати гарні самопрезентативні та розмовні навички для ефективної і комфортної співпраці з іноземними колегами, замовниками та роботодавцями.

І у вас, друзі, є чудова можливість вдосконалити свою ділову англійську!

Запрошуємо вас на безкоштовний онлайн курс «Business English» від Englishdom, який буде проходити в форматі “живих” вебінарів з 7 листопада по 7 грудня (заняття двічі на тиждень по понеділках і середах) на нашому YouTube каналі CodeUA.

Курс розроблений для активних та цілеспрямованих людей, які бажають опанувати нюанси ділового спілкування, планують працювати у міжнародній компанії або просто хочуть легко спілкуватися з іноземними партнерами.

Що ви отримаєте на курсі?
Ви опануєте базову ділову лексику, зможете брати активну участь у перемовинах англійською та вести ключову документацію англійською. Це навички, які стануть у нагоді будь-якому фахівцеві та дадуть перевагу в очах роботодавця. Курс дозволить поліпшити знання англійської та отримати бажаний сертифікат.

Ментор – Олеся Яворська, філолог, викладач англійської в Englishdom з досвідом 5 років.

Програма курсу:

  • Business communication – 7 листопада
  • Presenting efficiently – 9 листопада
  • Negotiations – 14 листопада
  • Social media – 16 листопада
  • Sales – 21 листопада
  • Legislation in English – 23 листопада
  • Currency & Finance – 28 листопада
  • Job Interview – 30 листопада
  • Documents and reports – 5 грудня
  • Business Correspondence – 7 грудня

Для кого цей курс?
Якщо ви вже колись вчили англійську, володієте базовою граматикою та знаєте 1500-2000 англійських слів, ви з легкістю зможете опанувати знання, які будуть даватися на цьому курсі.

Як проходитиме навчання
Заняття проходитимуть у форматі живих вебінарів, на яких ви зможете задавати питання спікеру і отримувати на них відповіді. Курс поєднує теорію і практику, будуть домашні завдання для закріплення вивченого матеріалу, а також спілкування у телеграм чаті з одногрупниками.

Умови участі – безкоштовно, за попередньою реєстрацією.

Реєстрація

Організатори курсу:

Englishdom – онлайн-школа для вивчення англійської мови з персональним викладачем на інтерактивній онлайн-платформі. Englishdom входить до ТОП лідерів ринку edtech в Європі.

CyberBionic Systematics – сертифікований навчальний центр, партнер Microsoft, авторизований центр міжнародної сертифікації VUE Pearson. З 2007 року CyberBionic Systematics надає послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації IT-фахівців, а також on-line навчання для початківців за напрямками FrontEnd, Java, .NET та Python.