Безкоштовна онлайн презентація посібника “I Can Export: Як експортувати в Канаду послуги у сфері інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ)”

Дата
Мiсце проведення
ZOOM

Чи знаєте ви, що Торонто посідає 5-е місце в світі серед глобальних міст у галузі високих технологій поруч з Кремнієвою Долиною Каліфорнії, Бостоном, Сієтлом і Вашингтоном у США?

На ринку Канади спостерігається зростаючий попит на IT-спеціалістів. За оцінками деяких експертів, до 2021 року в галузі з’явиться приблизно 216 000 нових робочих місць. А за рахунок імміграції та залучення студентів з канадських університетів країна зможе задовольнити лише 30% цих потреб. Тому канадські компанії будуть шукати можливості розширення співпраці із закордонними компаніями і аутсорсингу, в тому числі і з України.

Більше цікавих фактів та практичних порад щодо співпраці з канадським IT ринком ви дізнається під час БЕЗКОШТОВНОЇ онлайн презентації посібника “I Can Export: Як експортувати в Канаду послуги у сфері інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ)”, організованої проектом CUTIS та Канадсько-українською торговою палатою. Інформаційний партнер заходу – IT Ukraine Association.

Дата: 21 травня
Час: 15.00
Мова: українська/російська

У заході візьмуть участь як експерти проекту CUTIS, так і представники канадського IT бізнесу – Рафал Рохозінський, СЕО аналітичного центу SecDev та Ігор Волжанін, СЕО компанії DataSine, які поділяться практичними рекомендаціями щодо виходу на канадський ринок та особливостями співпраці із канадськими замовниками.

Завантажити програму заходу можна за посиланням https://bit.ly/3dHbvqt

Участь БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації (посилання див. вище).
Просимо зареєструватися до 19 травня. Посилання на ZOOM-конференцію ви отримаєте на пошту 20 травня.