#beetrootoyourself Планування без розчарування: як формувати цілі, щоб досягати їх

Дата
Мiсце проведення
Онлайн

Почати «нове життя» з нового року. Напередодні 31 грудня скласти список планів — і намагатися втілити їх всі у перший же місяць. А за рік дивуватись, чому більшість планів перетворились не на дії, а на мрії.

Знайомо? Так трапляється, коли ми проминаємо найважливіший етап початку «нового життя»: виважену постановку цілей на рік.

7 грудня о 19:00 запрошуємо на mind-практикум у рамках серії зустрічей #beetrootoyourself про побудову цілей на 2022-й. Що будемо робити?

  • Проаналізуємо життя за допомогою техніки «Колесо балансу», щоб зрозуміти, чого не вистачає.
  • Опишемо особистий життєвий баланс: що «добре» саме для тебе.
  • Створимо road-map покращень і досягнень на рік.
  • Перевіримо твої найближчі та віддалені цілі: чи не ризикують вони принести розчарування замість радості?

Працювати будемо разом із Іриною Бубир — HR-спеціалісткою у «Beetroot Київ».

Іра — сертифікована кар’єрна і лайф-коучиня, кар’єрна консультантка, кваліфікована бізнес-тренерка, менторка в навчанні HR Generalist. Вона має понад 7 років досвіду в HR (IT).

Іра постійно працює з різними командами щодо емоційного інтелекту, розвитку компетенцій, побудови бізнес-процесів, навчання і мотивації. На нашому практикумі вона допоможе тобі сформувати плани на рік так, щоб вони потім втілились у життя.


Нагадаємо, #beetrootoyourself — це затишні зустрічі у компанії колег і розмови на важливі теми ментального здоров’я та емоційного інтелекту. Ти можеш загорнутись в улюблений плед, взяти горнятко какао — і підключитись до нас з будь-якого міста чи навіть країни.

Іра вестиме практикум російською мовою, у Zoom.

Щоб учасники були максимально сконцентрованими і налаштованими на практикум, ми не робитимемо запису трансляції цього разу. Тому відклади решту справ, влаштуйся зручненько — і приєднуйся до нас онлайн. На тебе чекає цікава і натхнена робота над собою, а не лекція.


Участь безкоштовна.
Просто реєструйтесь тут — і наші координаторки надішлють листа з детальною інформацією.

Пиши, якщо з’явились питання чи потрібна допомога:
Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se