Курс Frontend for Backend Developer від CHI IT Academy

Хочемо відкрити секрет — стати FullStack-розробником за 27 занять можливо! Якщо ти маєш знання у бекенд-розробці та потужну мотивацію зростати, звісно 😉

Якщо звернутися до порталу dou, кількість вакансій на позицію FullStack у три рази перевищує вакансії для Backend-розробників. Компаніями потрібні девелопери повного стеку, і саме ти можеш стати тим most-needed спеціалістом. Як?

🟣 Курс Frontend for Backend Developer від CHI IT Academy — це система практико орієнтованих занять, упродовж яких ти будеш опановувати принципи й практики фронтенд-розробки й одразу втілювати ці знання на практиці — створювати унікальний веб-застосунок.

Результат, який ти отримаєш після курсу:

👉 Розуміння принципів і практик фронтенд-розробки: ти навчишся проєктувати й створювати вебзастосунок.
👉 Досвід створення повноцінного застосунку: ти зможеш інтегрувати фронтенд і бекенд, створювати динамічні вебсторінки та обробляти користувацькі дані.
👉 Знання основ взаємодії між фронтендом і бекендом: ти опануєш впевненість у тому, як дані передаються між клієнтом і сервером, і навчишся ефективно використовувати ці знання під час створення власних майбутніх проєктів.
👉 Портфоліо: на виході у тебе буде готовий застосунок, який можна продемонструвати потенційним роботодавцям або клієнтам.

Курс стартує вже 21 вересня, тому переходь за посиланням, дізнавайся деталі й реєструйся, щоб кар’єрні мрії перетворилися в конкретні дії!

До зустрічі на навчанні! 😉

👉Зареєструватися👈